• her sene belli zamanlarda sanki yeni birseymis gibi basin organlarinda gördüğümüz oluşumlardir.. örneğin:

"çin'de buzdan heykeller büyüledi... buzdan saray yapti heykel dildo yapti eglendiler"

"japonlar uçurtma yapti"

"sel istanbul'da günlük hayati felç etti" vs
  • azrail e-5 te kol geziyor

gogus kanseri tedavisinde son gelismeler(meme gostermek ve gormek icin ideal bahane)

mozart dinleyen tavuklar daha verimli oluyor.

rio karnavalinda sambacilar dagitti (yeter anladik dagitiyolar her sene her sene ne karnavalmis be, 10 dakka caldi hayatimizdan)
  • azrail bayram da mesai yapti/ azrail bayram tanimiyor:30 olu (bayram tatili trafik kazalari klisesi)

memurun cilesi bitmiyor (kuyruklar,coplananlar,aglayanlar)

sibal can dan sok bisey: gerdiriyorum/bosaniyorum/aldiriyorum (hurriyet 1.sayfa sagdan ilk sutun)
  • -ankara bugün de sıcak gelişmelere ev sahipliği yaptı.
    -enflasyon canavarı bir evi daha dağıttı.
    -aidsli travestiler e-5 de ölüm saçıyor.
    -ölüm tacirleri abluka altında...
  • avrupa(amerika)dan ters karar

bilmemne geri adim atti.baska biri sert konustu:yalariz!

her gun bir yumurta kanseri uzak tutuyor

her gun bir yumurta damar sertligi yapiyor

uzmanlar acikliyor:beyaz et en saglikli et

uzmanlar acikliyor:beyaz et en sagliksiz et
  • birinin bir sey keyfi oluyo bi de ona deli oluyorum neye gore haber oluyo anlamiyorum.
    misal
    muzeyyen senar in havuz keyfi:muzeyyan senar hilton un havuzunda stres atti.
    oturtmuslar kart bi kadini havuzun kenarina gunesleniyo.eeee? bu ne ki simdi? ayrica muzeyyen senar in ne stresi var o yasta? azrail stresi mi?

tonla var yok baykal in kotla bisiklete binme keyfi
    denktasin ordek keyfi
    kris in tavuk keyfi diye
    (bkz: smileyimi koyarim buraya)
  • antalya ya x ulkesinden turist akini: konyaalti plaji coppa cabanayi aratmiyor.boyle sarampol un orda bulunan falezde ki fiks noktadan panoramik bir fotografla haber suslenir.
    ulan konyaalti plajini bilmeyen adam olsak sanacaz ki turist gelmis 10 km lik plaji karinca surusu gibi isgal etmis.
    basbayaga bizim hemsolar, sarampolun cocuklari var orda.bilmiyo muyuz?
  • racquel welch'in islak krem renk mayolu fotografi 15 yil boyunca degisik gazetelerde " racquel welch yıllara meydan okuyor" ve buna benzer başlıklı yaklasik 100 habere malzeme olmustur. benzer bir durum "ta$ bebek" gonul yazar için de vardır...
  • 70 lik hasan dede nin techno meraki gibisinden haberler de vardir.
    dede 70 yasindadir ve yasindan basindan beklenmeyecek abuk subuk bi isle ugrasmaktadir.yer gelmekte motora binmektedir, yer gelmekte web design yapmaktadir(bkz: taner ongur).
    amac bu haberi okuyan adama
    "sshhhaalla alla 70 inden sonra azmis herif" dedirtebilmektir.
  • ikizler koyu ucuzler kasabasi haberleri

aydinin germencik ilcesine bagli islamhaneleri koyunde nufus 200 90 i ucuz 50 si ikiz falan diye ebleh demografik bilgiler verilir.ayni koye sene de bir gidilip ucuz dedelerin resmi falan cekilir.tamam ezberledik artik besizler koyunu bulsalarda devrim yapsalar.
hesabın var mı? giriş yap