şükela:  tümü | bugün
 • edebiyata ve özellikle de şiire ilgi duyduğunu düşündüğüm, favori entryler bölümümün büyük çoğunluğunu istila etmiş yazar. bu arada yeni karması hayırlı olsun.
 • müthiş ötesi entrylere imza atan yazardır. gerçek bir halkçı, gerçek bir direnişçidir.
  anladığım kadarıyla, adalet duygusu ve direniş ruhu öyle güçlü ki kendisinde, roman ve dizilerde dahi, adaletsizliğe uğramış karakterleri görünce zıvanadan çıktığını ve bir şekilde ekrana girip, mazluma zulmeden o insanların ifadesini almak istediğini düşünmüyor değilim. :)

  aşağıdaki sanat eserlerinin ve daha saymaya cesaret edemediğim nicelerinin patenti kendisine aittir:

  (bkz: #40979773)
  (bkz: #34532149)
  (bkz: #34964485)

  (bkz: #40960754)

  son entrynin özelliği, yazarını bilmeden, ilgiyle okurken ortalarına doğru dayanamayıp ''kim ki bu, her cümlede lafı ağzımdan alıyor?'' diyerek bakmam ve tabii ki de onun nickini görmem. aslında şaşırmamalıydım, başka kim bu kadar güzel yazabilirdi ki?
 • #53032737 moderasyon da işin bokunu çıkarmış.
  2 cümleyi peşpeşe kurabilen herkes yazar.
 • 2 değil 200 cümleyi peşpeşe kurup da anlam bütünlüğünü sağlayabilecek kadar iyi bir yazardır. edebiyata son derece ilgi duyan bir sayısal zekadır kendileri. hani her insan bir evrendir derler ya, bu cümleyi duyunca aklıma birkaç kişi geliyor. klykdns de onlardan biri. laf aramızda bana biraz tasavvufa yakın birisiymiş gibi geliyor. bir ona bakıyorum bir de benim agresif entrylerime. ben kızdığım kişilere ve gruplara ölsün gebersin diyebilecek kıvama geliyorum o ise daha geniş bir bakış açısıyla, kişiler üzerinden değil olaylar üzerinden değerlendiriyor durumları. ayrıca çok zarif bir şahıs sayesinde farketmiştim onu. adı bizde saklı zarif şahıs olmasaydı büyük kayıptaydım. beğenerek okuyoruz efendim.
 • mert, hümanist, cevval bir yazar. parti kursa pr çalışmaları benden. niye böyle dedim? nedeni bende saklı.

  ipucu: kral çıplak diyen tek yazar benim badim çıktı, gurur duydum. (merak ediyorsa son entrylerine bir daha baksın derim.)

  o şiveli arkadaşımıza da ne kadar teşekkür etsem az. o olmasaydı böyle değerli bir insanın farkına varamayacaktım.
 • neredeyse bir aydır yazmayan, merak ettiren yazar. umarım her şey yolundadır. (lütfen öyle olsun.)
 • unuttuğu şifrelerini bir takım yerleri canhıraş doldurarak geri almayı sonunda başaran yazar. bendeniz.