şükela:  tümü | bugün
 • program ekle/kaldır'dan tüm medya oynatıcılara uninstall kombosu çektiren medya oynatıcı. arayüz desteği son derece güzel. ister programda belirtilen rengi istenirse de rgb değerleri ile belirlenebiliyor. altyazı desteği sorunsuz. film ve altyazının aynı klasörde olması yeterli.filmi açınca otomatik ekliyor. emule'den henüz yarım olan dosyaları önizleyebiliyor. vlc'den daha başarılı olan yanı kontroller ve hız. ekran boyutu ayarlanabilip, bir sonraki açılştaki boyut belirlenebiliyor. tercihler sekmesinde akla gelebilen her türlü ayar var. winamp eklentileri ile uyumlu. aynı zamanda mp3 player moduna da dönüşüp şarkı listesi ile kullanılabiliyor. sistem çubuğunda çalışabiliyor. mp3 player modunda 9-10 mb bellek harcıyor. stabil sürümü 12 mb boyutunda

  --- spoiler ---
  winamp,gom player,videolan client,media player classic,bsplayer'ın katili kmplayer
  --- spoiler ---

  http://download.cnet.com/…000-13632_4-10659939.html

  http://cdn.pandora.tv/…d/beta/the_kmplayer_1434.exe

  http://www.kmplayer.com/forums/index.php

  (bkz: beyler repleri unutmayalim emege saygi)
 • bu program cok yakin zamanda tum playerlari ezip thahta oturacak. gom playerden bile daha basarili bence. niye, cunku streaming medialari daha performansli oynatiyor ve codec destegi daha gelismis kullanislilik ise hemen hemen ayni. vlcden de daha basarili (isin streaming kismi ayri tabi, vlc essizdir bu konuda). niye cunku codec destegi+altyazi destegi (ayni anda 3 adet gosterebiliyor) daha gelismis. yani kalkip aginiza ve/veya pspnize yayin yapmayacaksaniz vlc'den iyi bir secim olur. yerim.
 • kore yapımı video,ses oynatıcısı.
  en harika taraflarından birisi altyazı görüntü eşzamanlamasını iki tuşla (ü ileri alır ğ geri) halledilebilir duruma getirmesidir.çok kullanışlıdır.
  2 yıldır kullanmakta olan bir birey olarak bana sorun yaşatmadı. arada sırada çok fazla seçenek olmasından dolayı, yanlış bir tuşa basınca ayarları bozuyorsunuz düzeltmek için ananız ağlıyor. bu sorunu çözmek için uninstall edip yeniden kurarsanız zamandan kazanırsınız.
 • bir süredir evdeki bilgisayarda kullanmaya başladığım ve kendisini bana giderek daha da sevdirmeye başlayan media player programı. aradığım her şeyin baktığım ilk yerde olması sebebiyle; gom player gibi baktığın yerde aradığın şeyi bir türlü bulamadığın bir programa nazaran daha keyifli bir program intibası yaratmıştır bana.
 • mükemmel bi program codeclere gerek kalmadan herşeyi hallediyor.divx,xvid,avi,mpeg hepsini birarada oynatıyor.kore lilerin programı ayrıyetten ses i 32 kat çıkarabiliyor.
 • filmleri masaüstü arkaplanı modunda izleme özelliğine hayran olduğum program.. görünce oha! diyen arkadaşlarıma nasıl oldugunu anlatmadan önce bir pai mei bakışı atmanın dayanılmaz güzelliğini çok az şeyde bulmuşumdur.
 • çift çekirdek kullanabilmektedir kendisi.1.6ghz lik işlemicim coşuverdi birden.hayvan kaliteli hd videoları gom playerda, hatta ve hatta vlcde izlerken bile takılıyorlardı, film keyfinin içine ediyorlardı,neden? çünkü işlemcinin yarısı boşta dururken diğer yarısı hayvan gibi cebelleşiyodu ama yetersiz kalıyordu.işlemci kullanımı %50 nin üstüne çıkamıyordu; artık kmplayer %60 işlemci kullanarak sular seller gibi oynatıyor piskopat hd filmleri
 • tek sorunu, çok fazla seçeneği olması olan muhteşem player. şöyle ki: kmplayer açıkken klavyede yanlışlıkla bir tuşa basınca bunun hayatımda hiç kullanmadığım bir özelliğin kısayolu olduğunu görmek, ardından deaktive etmek için çabalamak.
 • kendini fazlasıyla aşmış bir programdır. desteklediği formatlar da şunlardır;

  video: avi, asf, wmv, avs, flv, mkv, mov, 3gp, mp4, mpg, mpeg, dat, ogm, vob, rm, rmvb, ts, tp, ifo, nsv, divx
  ses: mp3, aac, wav, wma, cda, flac, m4a, mid, mka, mp2, mpa, mpc, ape, ofr, ogg, ra, wv, tta, ac3, dts

  resim koysanız onu bile gösterir. şayet resim dosyalarını sürükleyip bıraktığınızda slayt şeklinde size geri dönüyor.
 • arayüzünü görüğümde 'winamp lan bu dediğim' medya oynatıcı