şükela:  tümü | bugün
  • game of thrones 8. sezonla ilgili spoiler başlık açın yazar derhal uçurulmasında beslensin mi ?

yüzde 99 yedek hesapla trollük yaparak spoiler başlık açmış olmalı, aynı ip de girilen diğer hesapları da uçurulmalı.

açtığı başlığı buraya yazmayacağım spoiler yiyen olabilir.

(bkz: kmtetrfn)

edit : gelen bir iki mesaja göre trol başlık spoiler içermiyormuş yazar bizi işlemiş olabilir.yine de başlık şakaysa dahi uçurulmalı.
  • gereksiz bir insansının, başlık içinde (bkz: game of thrones) a ait spoiler vermesinden dolayı bu başlığı açma gereği hissediyorum.

ekşi sözlüğün böyle annesine sövdüğüm insanlardan arınması, sözlüğün geleceği için önemli bir hareket olacaktır. gereğini yapmanız dileğiyle.

edit : benden önce açılmış başlık
  • katildigim kampanyadir.
    diziyi izlemiyorum, hobi olarak takip ettigim dizilerin spoilerlarini okumaya bayilirim hatta soyle ki; okudugum bir kitap cok heyecanli ise sonunu okur, oyle devam ederim.

ama bu benim ruh hastaligim ve kimseye zararim dokunmaz bunu yaparken.

problem su ki; bu arkadasin kimseye saygisi yok. kardesim siktir git lutfen.
  • uçurulması gereken yazar. ayrıca kendisinin ekşi formatından da haberi olmadığı gibi ne ekşiye ne de diger insanlara saygısı da yoktur.
  • spoiler üzerine başlık açtı diye kullanıcıyı banlama merakında olan yazarları göstermiştir.
    adamın yaptığı yavşaklık da olsa bu bir ban sebebi değildir, olmamalıdır.
  • dolar an itibariyle 5.80'e çıkmış, enflasyon %45 olmuş, havalimanı istanbulun dışına taşınmış, ülkedeki iç hat uçuşları bitmiş, adamın tek derdi game of'dan spoiler yememek. bi git ya.yakında o diziyi izlemek için netflix paranı ödeyemeyecek hale geleceksin dert ettiğin şeye bak.
  • ılgili sahisa attigi mesaji gordugumde ne oluyor lan dedim. oglum, favori dizinden spoiler yedigin icin bu kadar hirslaniyosan, spoileri veren adam kadar anormalsindir.

tanim: pembe got kampanyasidir, husranla sonuclanacaktir.
  • fazla uçurulmasın ama, sonra yolda polis çevirir felan, yakalanmayalım.
  • yazarın uçurulmasından önce başlık neden incelenmeden sözlüğe aktarılıyor onu sormak lazım.
  • saygısız bir zibidinin uçurulması için başlatılan kampanya. destekliyorum. ilgi olsun da anama sövseler bile mühim değil diyen bu gerzek nesil kimden, nasıl türedi onu da hala anlamış değilim.