şükela:  tümü | bugün
 • efsane mmorpg oyunu knight online'ın steam sürümü.
  26 ocakta yayınlanacak ve yalnızca steam üyelerinin girebildiği temiz bir server'ı olacak.

  detaylı bilgi: http://shiftdelete.net/knight-online-steam-67712
  steam linki: http://store.steampowered.com/app/389430/

  --------

  edit: bu başlık altında yazılan klan, steam grubu vs. toplulukları kolaylık olması açısından bu entrynin altında topluyorum. eklemek isteyen olursa yeşillendirebilir.

  kapitza nickli suser slack kanalı oluşturmuş. e-mail adresinizi yazarak yeşillendirmek gerekiyormuş. ayrıca davetiye için pwnography, supremacy, oudeis ekon kakos, blooddrunk, dorduncu osmanli seyhi, koca kure nickli yazarlar da yardımcı olabiliyormuş. ilgili entryler: (bkz: #57903742) (bkz: #57904627)

  dokuz numara dort yildiz'ın human-karus anketi: http://strawpoll.me/6600398 ilgili entry: (bkz: #57903910)

  şöyle bir steam grubu oluşturulmuş. ilgili entry: (bkz: #57906308)
 • kanım çekildi, tüylerim ürperdi elim z tuşunda basmayı bekliyorum.

  efsanenin remake'idir. umutlar büyük.
 • sağlam bir clan kurabiliriz çaylaklar ile yazarlar arasınsa can savaşları falan süper olur inşallah eski günlerine döner bu oyun
 • heyecanlandıran duyuru.

  şimdi benim anlamadığım şey bu oyun sıfırdan mı başlayacak ? yani steam versiyonunda herkes sıfırdan mı başlayacak? yani şimdi biz tekrar goblin mi keseceğiz ? allahım aklıma mukayet ol.

  bilgisi olan yazar kardeşlerimin bir yeşil uzağındayım.
 • steam'de yüzlerce ücretsiz ve knight online'a bin basacak mmorpg olduğu için pek rağbet görmeyecek oyun.

  edit: soran arkadaşlar oldu buraya yazayım.

  archage: http://store.steampowered.com/app/304030/
  aion: http://store.steampowered.com/app/261430
  rift: http://store.steampowered.com/app/39120/
  everquest ii: http://store.steampowered.com/app/201230/

  rift favori oyunumdur. 400 saatin üzerinde oynadım. p2w diyenler olmuş. bence değil. oyunda 400 saatte harcadığım toplam miktar 15$. tüm end-game eşyaları topladım. gerek arayüzü ve gerek oynanışıyla kaliteli bir oyun. ayrıca oyunda kendinize ait devasa bir alternatif yaşam alanı oluşturup istediğiniz eşyaları içine koyabiliyorsunuz. insanlar çok değişik ve yaratıcı binalar yapmış. şiddetle tavsiye ederim.
 • "knight online'a bin basacak oyun" diye bir şey yok. olmayacak da.
 • nostalji yaptıracagı kesin olan versiyon.

  "aga 10k pls", "o elindekinden iki tane yapam mı kardeş, moradon'da bekle dupeleyip geliyom"cuların olmadıgı bir serverda elbet bir kac gün oynanacaktır 11- 12 senenin ardından. gerisi icin bir sey demiyorum, hevesini alıp bırakanlar da olacaktır.
 • (bkz: #57800022)
 • oyun fire drake patchinden sonra bir sürü saçma patch alarak saçma sapan bir hal aldı firma fire drake öncesi oyunun aynısını çıkarsa büyük sükse yaratırdı ve ben dahil herkesin ilgisini çekerdi lakin şuan ki ko ile bizim oynadığımız zamankinin arasında daglar kadar fark var şimdi baktımda o kıyafetler saçma sapan itemlar kanatlarda neyin nesi çok saçma bi oyuna dönmüş ko.

  yetkililer neden eski sürüme dönmemekte diretiyorlar anlamış değilim halbuki eski sürüme dönseler çevremdeki bütün eski ko oyuncuları geri döner. kötü mü olur şöyle minor komboyla bi pk atsak mana potun anasını bellesek.