şükela:  tümü | bugün
  • bana göre,

heaven, hatred, weiwuer.

hiçbirini birbirinden ayıramam.

baba, oğul, kutsal ruh gibiydiler.

tanım: bir gençlik çağının hayat felsefesi haline gelen oyunun birlik ve beraberlik adına playerlar tarafından kurulan arkadaşlık ortamının en iyisini belirlendiği şey.

not: 03-10 beramus graveyard, weiwuer, massacre, theguardians

edit: not eklendi.
  • tabii ki 2 efsane clan vardır.

biri ; sultans *

diğeri ; blood ( town ) *
  • kesinlikle heaven clanıdır. o zamanlar abyyste isilona çıkarlarken karşılaşmıştım. abi bi kere kafama nova atar mısınız demiştim. mageleri novalayıp öldürmüştü beni. screen shotı hala eski yedek cdlerde durur. *

tanım: bir gençliği bitiren 8bitten hallice grafikli online oyunun en iyi nanesi.

edit: ne çok cypher oyuncusu varmış la aramızda. tüm cypher oyuncularına selam olsun. * yeri gelmişken karus heaven clanının human rakibini de yazalım tam olsun. (bkz: endless)
  • xigenon da elt’ler dir. diğerlerini bilmem
  • kesinlikle heaven.
    yeni dönem için ise chill gibi duruyor.
  • pathos, (bkz: xdedex)

öyle taşşaklı bir clan değildi ancak ortamı, muhabbeti bambaşkaydı.
  • en iyi clan diyebilir miyim biliyorum, ancak logos'da sadece ardream clanı olarak kurulan highroad, kurulduktan çok kısa bir süre sonra ilk 5'e girip, kolluğunu yakıp, üstüne server'in başkanını seçtirmiştir. knight online oynadığımda en çok zevk aldığım anlardı bu clanda bulunup, sadece ardreamde pk atmak. hatırlayanlara sevgiler.
  • chyper da karusların efsanesi heaven ' ken, humanların efsanesi bi clan daha vardı bunlar hep çarpışırdı. adını maalesef hatırlayamıyorum şu an, ben o clan diyorum.

edit. arkadaşın biri söyledi : endless
  • bizim mahallede metin 2 oynanıyordu bu yüzden hiç oynamadım. ama heaven klanının ismini çok duydum.
  • (bkz: egitimshard)