• şu anki knight online'dan ziyade knight online'ın knight online olduğu yıllardan akılda kalanlardır.

pazar kurup sabaha kadar ucuza alıp pahalıya satma avları favoridir.

apostle'lara gidip koxp kurup yatmak, sabah kalktığında hatrı sayılır bir % ile uyanmanın verdiği keyif unutulmamalıdır.

el morad'daki köylere köy dışından troll veya attila getirip milleti yatıran ibneler de unutulmamalı, kendilerine lanet okunmalıdır.

güzel günlerdi vesselam sa aga party pls.
  • lycanlar, kecoon'lar (ben onlara kekocan derdim), zorlanınca town'a basıp kaçmalar...
    2 yanda arenalar vardı 40 level priest'le o arenaların içine hızlıca girip çıkardım eğlencesine. bazen biri anında vurup öldürürdü.
  • -sw pls
    -party ful knk
    -
    koxp açıp köpeklerde yatmanın keyfi, deru apos partileri, harpy partileri, cz'de kapışmlar, adam kovalamalar heyt yavrum. başlanğıç müziği, dökülen yapraklarıyla kenidisini özlemle anarız.
  • savaşlarda luferson monumenti alan ve 200 np gelecek diye bekleyen humanları 3 mage ile patates etmek.
  • novatown
  • tp ol, önünü vur.
  • "kardeş topla partyi topla topla seri."
    veya
    "bak büyüdüm içime girin db parazitleyince girin."
  • eski eslant lvl 40 olup giriyoruz, neyse ekipçe lvl 40 olduk girdik eslanta yaratıkları henüz tanımıyoruz bir baktık apostle diye bir yaratık var ben mageyim skillere hakimim iki arkadaşımda warrior. dedim ben chill atayım ardından bir iki skill gömerim baktım canı azalıyo gibi sizde dalarsınız. işte eski knight onlinedan aklımda kalan apostle uzaktan vuruyomuş arkadaşlar cızzz etmesiyle yere yapışmam bir olmuştu diğer arkadaşlarda ellerinde bardishlerle kala kaldılar :)
  • lanet olsun beyler yine mi gundem ko kahrolasicalar
hesabın var mı? giriş yap