şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şu anki knight online'dan ziyade knight online'ın knight online olduğu yıllardan akılda kalanlardır.

pazar kurup sabaha kadar ucuza alıp pahalıya satma avları favoridir.

apostle'lara gidip koxp kurup yatmak, sabah kalktığında hatrı sayılır bir % ile uyanmanın verdiği keyif unutulmamalıdır.

el morad'daki köylere köy dışından troll veya attila getirip milleti yatıran ibneler de unutulmamalı, kendilerine lanet okunmalıdır.

güzel günlerdi vesselam sa aga party pls.
  • koxpun her türlüsünü para kasmak için exp kasmak için ya da en kötüsü pk da kullanmak için açan bütün haysiyetsizlere ağız dolusu küfür etmek.

savaşlarda ata binmek büyük keyifti.
  • lycanlar, kecoon'lar (ben onlara kekocan derdim), zorlanınca town'a basıp kaçmalar...
    2 yanda arenalar vardı 40 level priest'le o arenaların içine hızlıca girip çıkardım eğlencesine. bazen biri anında vurup öldürürdü.
  • iki döneme ayırıyorum. birinci dönem çocukluk. ikinci dönem geçen sene. ortak yanları iki dönemde hayatımı maf etti.

1. dönem: (ilkokul)
    * okul hayatımda başarısız oldum.
    * bu oyunu oynarken başka hiç bir şey görmedim doğal olarak arkadaşlarım gezerken ben bu oyunu oynadım.
    * psikolojik sorunlara yol açtı. çünkü oyunun en kalabalık oldugu zamandı. serverlara girmiyordu. çıldırıyordum adeta.

2. dönem: (geçen sene)
    * aşk hayatımı maf etti. oyuna ilgi göstermekten oyuna bağlanmaktan sevgilimi kaybettim. sevgilim beni çok sevmesine rağmen ben bu oyun yüzünden onu kaybettim. onu çok üzdüm.
  • savaşlarda luferson monumenti alan ve 200 np gelecek diye bekleyen humanları 3 mage ile patates etmek.
  • harpy lerde sw ci olarak exp kasarken, md cikinca party ye disband atmak ^^
  • novatown
  • oyuna çıplak başlayıp solucanlarla savaşmak
  • tp ol, önünü vur.
  • "kardeş topla partyi topla topla seri."
    veya
    "bak büyüdüm içime girin db parazitleyince girin."