• sene bilmem kaç ares'te yana döne ape keserek kastığım bir asasım var. daggerlarım dandik. dagger almak için para lazım. hemen calismalara basladim bir hafta boyunca solucan filan keserek 45 tane abyss gem kasmışım ama nasıl mutluyum. moradona ışınlanıp pazara koyacağım para yapacağım. o parayla da elime en afillisinden yanarlı dönerli dual stiletto +8 takacağım. çocuğum daha safım, hayallerim var, azimliyim. heyecandan gözüm dönmüş bir şekilde ışınlanma kapısına geldim. birisi pm attı abyssler takas olur mu? diye. olur tabi ki 45 tane var ne vereceksin? dedim. cevap vermeden trade attı ve hayallerimdeki dual +8 stilettoları koydu. ben onlara bakıyorum onlar bana bakıyor. gözlerim parladı, allahım diyorum emeklerimin karşılığını alacağım. cafede şeklim olacak. hemen 45 tane abyss gem'i koydum ben de. trade'i bozdu pm atan eleman. noldu? dedim. elim çarptı pardon kardeşim dedi. tamam dedim tekrar attık trade. o stilettoları koydu ben abyss gemleri. okayladık sevinçten havalara uçuyorum. elime taktım yanmıyorlar. baya sönük bunlar. noluyor lan dedim ve inventory'i açıp imleci stiletto'nun üstüne getirdiğim an dünya başıma yıkıldı. ananı sikeyim diye haykırdım içimden. hayattaki ilk kazığımı yediğimi anladim. evet stilettolar +0 upgrade basılmayan dandik stilettolardı. buradan o dolandırıcı orospu çocuğuna sesleniyorum. anan sana göster ama elletme mi dediydi lan. +8 stilettoları gösterip sonra +0 stiletto vermek nedir lan. bu nasıl beyin manipülasyonudur amk. neyse tesekkur ederim kardeşim. çocuk yaşta bana hayatı öğrettin. emeklerim boşa gitti ama büyük bir hayat tecrübesi kazanmış oldum. knight online hayat offline diyerek bu acıklı hikayeme son veriyorum.
  • bana undy ver (anadan üryan undy set ve elinde kalkanıyla bir warrior)
  • eski eslant lvl 40 olup giriyoruz, neyse ekipçe lvl 40 olduk girdik eslanta yaratıkları henüz tanımıyoruz bir baktık apostle diye bir yaratık var ben mageyim skillere hakimim iki arkadaşımda warrior. dedim ben chill atayım ardından bir iki skill gömerim baktım canı azalıyo gibi sizde dalarsınız. işte eski knight onlinedan aklımda kalan apostle uzaktan vuruyomuş arkadaşlar cızzz etmesiyle yere yapışmam bir olmuştu diğer arkadaşlarda ellerinde bardishlerle kala kaldılar :)
  • şu anki knight online'dan ziyade knight online'ın knight online olduğu yıllardan akılda kalanlardır.

pazar kurup sabaha kadar ucuza alıp pahalıya satma avları favoridir.

apostle'lara gidip koxp kurup yatmak, sabah kalktığında hatrı sayılır bir % ile uyanmanın verdiği keyif unutulmamalıdır.

el morad'daki köylere köy dışından troll veya attila getirip milleti yatıran ibneler de unutulmamalı, kendilerine lanet okunmalıdır.

güzel günlerdi vesselam sa aga party pls.
  • internet cafede girmişim charıma, charıda behçet diye arkadaşımla ortak kasıyoruz.
    reb 3 md falan var elimde ve deli item o dönem. behçet nerde haberim yok tabi.
    maradonda geziniyorum boş boş, bir pm geldi.
    -aga nerdesin?
    -sen kimsin?
    -olum sen charı kimle kastığını bilmiyor musun?
    -behçet nabıyon lan nerden girdin chara? kimin bu char?
    -aga çabuk md leri ver, shartla takaslıcam çabukk adamı kazıklıcaz.
    -koş aga inn hostesteyim.

ben md leri çıkardım güzelce, soyuk olan chara attım trade. kendi ellerimle koydum md leri. adam aldı ve eline taktı. ben hala uyanamadım mevzuya.
    -aga üstündekileride ver çabukkk ne varsa ver kazıklıcaz adam çıkacak oyundan çabukk.
    -tamam tamam hemen.

ben üstümdekileride çıkardım tabi. takı fp seti falan filan herşeyi..
    onuda kendi ellerimle trade atıp verdim.
    onlarıda yanımda giydi adam bir güzel.
    -bankada pot falan varsa onları da ver çabukkk.

tabi benim gözlerime o an perde indi. baş dönmesi, mide bulantısı. gözlerim karardı amına koyayım. beynim yeni yerine gelmişti.
    hiç bir şey demeden kimseye alt f4 çekip oyundan çıktım. kapıya doğru ilerledim. eve gittim.
    yarım saat sonra evin zili çaldı ve behçet, ağlayarak kapıda. bende salağa yattım tabi, hadi olum kim soymuş falan.

işin gerçeğini söyleyeyim mi? behçet gerçeği hala bilmiyor ...
  • halen oynarım diyerek cümleye başlayayım. oyunda her şey aklımda tabiki kekury ring için kecon captain kesmek yada sorcerer. neyse güzel bir anımı anlatayım. tabi o an için kötü ama bugün için harika bir anıdır.. oyunun harbi bağımlısı olduğum dönem, yani aklımdan çıkmadığı dönem. ben orta okulu bitirmişim ertesi hafta babam karnemde her yıl gelen 5 tane bire bakarak, sınıfı şök denen kurul ile geçişimden yola çıkarak bana bi bobinajcıda iş buldu, abimin yanına yani. pazartesi sabahı saat 8 de oraya gitmemi söyledi(emretti). cebime de 8 ytl para koydu,harçlık olsun maksat. bende sabah iş yerine giderken, internet cafenin önünden geçerken kendimi içeri girmiş buldum. gittim öğlen bire kadar bu oyunu oynadım ve öyle işe gittim. sonra adam beni saat birde görünce yürü git evine sana iş miş yok. saat 8 de istedim adam 1 de geliyor dedi. bende kalan parayla biraz daha oynayayım öyle eve giderim deyip günü bitirdim ve eve geldim. akşam babam çoktan almış haberi bana bir yumruk attı ki anlatamam. arkadaşlara kapıya nasıl çarptığımı anlata anlata bitiremedim. hatta onlar bir de kapıya baksınlar yani o derece gözüm mosmor. sonra ne mi oldu? bobinajcı olmadım gittim bilgisayar okudum. on numara işim, beş yıldız eşim, dünyalar tatlısı iki kızım var. yani ben bu oyuna hayatımı borçluyum, minnet borçluyum.
  • sene 2004 moradonda çılgınlar gibi kasmışız artık hiç bir yaratık bizi kesemiyor, moradon bizden soruluyor kısaca. gel zaman git zaman moradon bizi kesmemeye başladı dedik bu oyun bumuymuş yani bir yanlışlık var derken teleport kapısını keşfetti bir arkadaş gelin lan gelin colony zone diye biyere ışınlandım. yeni yer keşfetmiş olan bu gariban grup 5 kişi olarak colony zone haritasında level kasma hevesiyle kapıdan çıktık önce görkem öldü kim tarafından öldürüldüğünü anlamadan sonra ahmetcan, akın derken hepimiz düştük ne olduğunu çözmeye çalışıyoruz neyse yeniden toplandık. tekrar kapı girişine doğru koşmaya başladık baktık orada bir grup var partylerine dahil olmak için çocuklar gibi şen koşuyoruz sonra havada süzülerek gelen oklar ve tek tek yere düşen biz öldükten sonra lufersonu keşfetmiş olduk zira np miz bitmişti :/
  • toefl'dan ebesinin nikahı gibi puan aldım hala "kınayt" diye okuyorum.
  • s.a. elindekini iki tane yapak mı .d
  • mezarlıktaki mage partileri.

gökten üst üste yağan inferno'lar, blizzard'lar. anlayamazsınız...
hesabın var mı? giriş yap