şükela:  tümü | bugün
 • burada yaşı 30'u geçmiş bir çok arkadaşın, zamanında oynayıp tadını aldığı ve hala tadı damağında olan bir dönemdir knight online'ın 2006 senesi. uzun süredir pvp serverlarda dönemsel olarak oynayan bir ekibimiz vardı ve daha uzun soluklu olacak, o dönemdeki zevki alabileceğimiz, ancak sonraki eklentilerle gelen saçmalıkların olmadığı bir server arayışındaydık. sanırım aradığımızı bulduk. 2006 ko sevdalısı oldları ko1 serverında aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

  kısaca bilgi vermek gerekirse;

  server 5-6 aylık, ortalama 200 kadar sabit online kullanıcısı var. forgetten temple, bifrost, border defence war, cleaver görevi **her şey düzgün çalışıyor. eski moradon. exp, upgrade, drop, eslant-emc-luferson-ronark haritaları 2006 senesinin aynısı. bossların çıktığı yerler bile aynı.

  yeni gelen kullanıcıların eskilere yetişmesi için 1 ay kadar önce uniq takı upgradeleri nerflendi ve +0 ile sınırlandırıldı. bir süre sonra tekrar aktif edilecek.

  aktif bir admine sahip, oyunla ilgili her konuda sorduğunuz soruları hızlı bir şekilde yanıtlıyor.

  çok sağlam bir anti cheat mevcut. koxp zaten çalışmıyor. o dönemdeki dupe/bug vs hepsini fixlemişler zaten.

  bir çok pvp serverdan farklı olarak tl ile gb/item/karakter satışı serbest ve kolay ulaşılabilir bir piyasası var.

  biz şuan üzerimizde +5 chitin/fpler, elimizde cleaverlar ile deru dönüyoruz. sizleri de bekleriz.

  linki şöyle bıraktım. hepinizi öperim.

  https://www.knightonline1.com/?re=9246
 • servera başamaya niyetli arkadaşlar için biraz daha detaylı açıklama yapmak isterim.

  çok önemli not:
  clienti indirdikten sonra zipten çıkartmadan önce bütün windows defender korumalarının kapatılması gerekiyor, yoksa otomatik olarak bazı dosyalar zipten çıkarılırken siliniyor. bunun sebebini aşağıda 1 numaralı açıklamada. eğer launcher ekranından start verdiğinizde hata alıyorsanız, klasörü komple silip, windows defenderın açık kalmış olan koruması olup olmadığını kontrol edip tekrar zipten çıkartın.

  1) oyunun çok detaylı bir anti cheat yazılımı mevcut. siz oyunda olduğunuz sürece, yönetici modunda çalışan bütün uygulamaları sürekli taramakta ve kapatmakta. herhangi bir 3rd party uygulamanın çalışmasına izin vermiyor. bundan dolayı windows defender tarafından zararlı uygulama olarak görülmekte. ekibimizdeki 2 adet yazılımcı arkadaşımız dosyaları detaylı olarak inceledi ve kötü niyetli/trojan vari bir şeye rastlanmadı. bu durum bazen google crome'un bile anti cheat tarafından kapatılmasına sebep olabiliyor, şaşırmayın.

  2) launcher'ı açtığınızda start tuşu basılamaz gibi bir görüntü verebilir. siz basın, çalışıyor.

  3) logout aktif. oyunu kapatmadan sol alttaki menü ikonundan, end sekmesine bastığınızda log out yapabiliyorsunuz.

  4) moradon bölgesinde offline pazar aktif. merchantı açtıktan sonra oyundan çıktığınızda pazarınız bozulmadan orada durmaya devam ediyor, ki bu en sevdiğim özelliklerden bir tanesi.

  5) saat 15.00 20.00 24.00 olmak üzere 3 tane border defence war mevcut. kazanana 10m kaybedene 6m exp veriyor. kazanırsanız bir de kırmızı kutu. yeni başlayanların kesinlikle kaçırmaması gereken bir event.

  oyuna girdiğinizde senbonzakura, yigido, known, rambotnik, spiketown karakterlerine pm atarsanız gerek lvl gerekse de item olarak elimizden geldiğince destek veririz.

  moradon'da görüşmek üzere.