şükela:  tümü | bugün
  • bence tayyip'in gidip yerinde tespit etmesi gereken soru. negzel olur.
  • mealen kürtlerin toprak edinme ve bağımsızlık ülküleriyle türkiye'nin çıkarları uyuşmuyor demek istiyor. ama bu konuda ona katılıyorum. ayrılıkçı, her türlü şiddete başını açıp koşan ırkçı kürtler tercihlerinin sonuçlarını yaşıyorlar.
  • ambulans yakmanın kobani ile ne alakası varsa o alakası vardır.
    doğruyu söylemiştir.
  • tayyip denilen adamı bile savunacak kadar faşistlikten gözü dönmüş olanları ortaya çıkaran boş bir adamın boş bir cümlesi.

cuma çıkışında sultanahmet'in önünde filistinliler için bağırmalarının ne alakası varsa o alakası var güzel kardeşim.

ps: kürt değilim spor.
  • tayyip erdoğanı destekleten açıklama.

filistin de de işimiz yok.

not : türk müyüm bilmiyorum ama hain değilim.
  • türkiye oradaki halka bi şekilde kapılarını açmasa onları burada beslemeye çalışmasa haklı diyip girmeyecektim de bu entry'i. insaniyet namına gönlüm rahat giriyorum.

valla cb bu soruyu sormuş da yukarıdaki dayatmayla "sen böyle böyle yaptın, o yüzden sahip çıkacaksın hede hödö" diye saçma bi yaklaşım da görmedim.

yıllardır rusya da size silah sağlıyo. biz de gidip onlara bu pekekeyi sen temizle diyelim o zaman amk.

zılgıt çeke çeke devlet olduk diye halaylar çekerek siz kurdunuz o kantonları. öyle ben özerk oldum diye bayram yapmalarla lastik üzerinden atlamalarla olmuyomuş di mi millet olmak, devlet olmak, vatan olmak? kanının son damlasına kadar korumaya çalışmakla oluyomuş. korumayı beceremiyosan benim daha bıyığı yeni terlemiş mehmetçiğime pusu kurmadan önce düşünecektin bunu amk. yemek yediğin kaba sıçıp bayram yapmadan önce düşünecektin.

bunca zaman bunca can yakmasaydınız, insan gibi şükredip otursaydınız, silahlanıp dağa çıkmasaydınız, kardeş olmayı becerseydiniz fatma teyze göğsünü gere gere yollardı evladını sizi savunmak için. cb göndermiyorum dese de sokağa çıkıp "orda bu kardeşlerimiz ölüyo" diye sizinle bağırırdı. ama tek bildiğiniz yakıp yıkıp tehdit edip sürekli istemek. ne kadar acı verdiyseniz o kadar acıyı siz de çekin amk.
  • ''ışid neyi itiraf edecek firdevs hanım?'' diye devam ettirilebilecek sorudur.