şükela:  tümü | bugün
  • dünyanın en tatlı şefi. yemek yaparken yarısını hazırlarken yiyor zaten yanak reis. en son yaptığı yemek ise menemen
    bu da ınstagram hesabı
    https://instagram.com/kobe_yn?igshid=1wit7rinik7d9
  • şuraya ilk başlığı açan kişi olamadığım için üzüldüm açıkçası. yaklaşık 3 haftadır takipte olduğum, bana göre bebek firarda filminden sonra gelmiş geçmiş en tatlı bebektir. ben böyle bir şey görmedim arkadaş! korona günlerimin yegane neşesi oldu bu sevimlilik abidesi tombiş. allah nazarlardan saklasın...
  • çok sevimli tombullugu yiyimli olması maşallah bütün annelerin aradığı özellik.
  • iki içeri bir dışarı mantığından hareket ile dünyanın en yenilesi şefi.
    o kollari var ya, önce bunu yiyeceksin sonra hazırladığı yemekleri.
    maşallah ya .
  • izlenesi ve örnek alınası şef
  • bir şeyi tattığı zaman başıyla mutlaka onaylar. mutfak robotu dönünce kendisinin de döndüğü videosu favorimdir.

https://www.instagram.com/…add/?igshid=kp8nqt85qwbs
  • fazla tatlı ve yanakları ısırılası, minicik kırmızı şef şapkası ve önlüğü ile yemek yapan bir şefin videolarının paylaşıldığı sayfa. özenli ve tertipli çalışmasının yanısıra, yaptığı her yemeği mutlaka tadar ve yaparken malzemelerin yarısını yer.

her gün girip birkaç video izlemeden günümü geçiremiyorum. hatta bazı videolarını seyrederken dişlerimi sıktığım bile oluyor. resmen elimi ekrandan içeri sokup yanaklarını mıncırmak istiyorum.

hatta bir tane de doblo ile mangala giden enişte pozu var. buyursunlar

ne diyeyim, uzun zamandır izlediğim en güzel şey. her gün yeni bir yemek tarifi atsın diye bekliyorum.
  • bir süredir günümü güzelleştiren nadir şeylerden. kendim de mutfaktan çıkmayan bir sarı pipi olduğum için bu yaştan sonra böyle bir pokemonum mu olsa acaba dedirtiyor. neyse şimdilik uzaklaştırıyorum şeytanı zaten yapılmışı var izliyoruz işte. *
  • poposunu ısırmak ne güzel olurdu !
  • çok şeker, eğleniyo gibi de görünüyor ama nasır tutmuş kalbimin bir kısmı neden bu tombalağa çocuk işçilik yaptırılıyormuş ve yakında obez olacakmış gibi endişe duyuyor. göbeği tezgaha değmek üzere.