şükela:  tümü | bugün soru sor
 • call centerı pek yardımcı olmayan ama e-maille sorunları 1 saat içinde çözen hosting firması. takdir ettik.
 • gayet açık şekilde mail ile belirttiğim sorunumu 1 gün içerisinde çözüm bularak beni dumura uğratmıştır. şöyle ki, altı üstü, panele giriş yapıp 3 adet domain'i istediğim dns'lere yönlendirecektim. girmek istediğimde başka yerde hesabınız açık kalmış uyarısına rastladım, domain'leri ben almadığım için ve birden fazla cihazdan buraya giriş yapıldığı ve farklı mekanlarda olduğu için hangi cihazdan giriş yapıldığını bulamadık. sistemin o cihazı 1 günden fazla işlem yapmadığı halde logout etmemesini geçtim, adamlara sorduğumda sizi logout edemeyiz, kendiniz logout olmalısınız dediler, çözüm olarak başka bir hesap açılabileceğini, sonra da domainlerin bu hesaba taşınacağını söylediler, denileni yaptım ve domain yönlendirme işimin acileyetini belirttim. tüm bunları yaparken her mailime ortalama 3 saat içinde cevap verdiler ve akşam 17.00 civarında attığım yeni hesabımı açtım, domainleri taşıyın lütfen soruma da cevap vermediler. ertesi gün call center'ı aradım, orası da mail atın telefonda yapılacak bir şey yok dedi. bu sefer sinirli bir şekilde mail attım, yarım saat içinde cevap geldi, giriş yaptığınız yer yanlış yerdi, şuraya girmeniz gerekliydi, biz domainleri sizin için yönlendirdik. madem başka yerden giriş yapılacak söylesene daha ilk mailimde, ben sana vermişim k.adı ve şifreyi bilmiyor musun bunu? merak ediyorum nasıl okuyorlar mailleri. madem domainleri yönlendirme yetkin var baştan niye yönlendirmiyorsun? illa terbiye sınırlarını zorlamamız mı gerekiyordu? hosting paketleri de çocuklara yönelik sanırım, o konuya hiç girmek istemiyorum, adlarında kobi geçiyor diye almış sayfasını yaptığım müşteri, bin pişman oldu tabi. rodosweb'den bile beterler o derece yani. hostcini, turhost tercih edilesi firmalardır.
  (bkz: sikayet mercii olarak ekşi sözlük)
 • koç.net 'in kobilere yönelik çözümler sunan marka ve departmanı.

  an itibariyle günahları ve sevaplarıyla eski web sitesini tarihin karanlık sularına gömerek yeni web sayfasını yayına almıştır.

  http://www.kobiline.com/
 • arkasında koç.net' in yapıkredi' nin ve avrupa birliği hibeleri' nin bulunduğu kobi destekçisidir.
 • uzunca bir süredir vodafone çatısı altında hizmet vermeye çalışan ama veremeyen dandik dandik kurum.
  alan adı almak için giriyorsunuz alan adı boş..harika.. hemen alalım.. gerekli bilgileri girdik kredi kartı ödemesini yaptık onaylandı..

  normalde olan budur lakin kobiline da böyle olmuyor. ulan dur bakayım register bilgileri güncellenmişmi diye bakim dediğinizde alan adının hala açıkta durduğunu görüyorsunuz. halbuki orayı kobiline dan aldınız.

  nah aldınız kobiline da ki yeteneksiz ilgiliz kiafetsiz çalışanlar kontrol etmediği için "teknik bir aksaklık"dan ötürü alan adınız alınmamış. utanmadan birde "paranızı alırız ama alan adının alınmasını garanti etmeyiz" babından birşeyler karalayıp cevap diye size gönderirler..ağzım burnum köpürdü bak sinirden yine..

  ez cümle allah belani versin kobiline.

  cümlelerde düşük oldu arada kusura bakmayın artık sinir hali..
 • adamlardan kaçmak da mümkün değil. transfer kodlarını vermiyorlar. net aleminin mafyası..
 • kobi-line müşteri hizmetleri tarafından arandım;kısaca şöyle diyorlar; 1260 lira ödedikten sonra iş yeri için bir uzman atanıyormuş.bu uzman daha sonra, örneğin 100 bin liralık bir makina aldık bunun beyan edilip 70 bin lirasının devlet tarafından ödenmesini sağlıyormuş.ayrıca kobilere kredi verilmesi konunda da destek sağlanıyormuş. ne kadar doğrudur bilemedim. bilen varsa yeşillendirsin. arayan numarayı google'dan arattığımda henüz faydalanan birine denk gelmedim. hem bu kadar cömert olunup başından neden 1260 tl para isteniyor onu da anlamadım.
 • kobi-line için diyorum. sürekli anlattılar anlattılar. şu kadar hibe bu kadar para. sonra direkt ödeme ekranına yönlendirdiler. telefonla aradığınızda müşteri hizmetleri sizi bağlamakta zorlandı. "size dönerler" dediler. garip bir sistem. baya şikayet için arayan var demek ki. ben bulaşmadım. kimseye önermem. şikayetvar com da baya bir şikayet vardı en son.