şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni filizlenmekte olan bir aşkın uktesi.. doldurmaktan ve katkıda bulunmaktan mutluluk duyarım.*

  uktecinin notu: baba, kız burçlara çok inanıyo. tam bi başakmış. ben de koçum. nolur bu işin sonu. bişiyler öğreniyim de kıza bağlama çekerim di mi?
  bunları yazmış olmaktan utanıyorum. saygılar.

  şimdi ilişki analizimize geçelim...

  koç ve başak birbirine zıt burçlardır. biri boynuzlarıyla duvarı yıkmaya çalışırken, diğeri beyniyle çıkış yolu arar. ama bildiğiniz gibi, zıt kutuplar birbirini çeker. bunun için bayan başakla bay koç arasındaki ilişkinin kötü sonuçlanacağı söylenemez.
  başak kadını koçun macera merakından, kavga mantığından, erkeksi kendine güveninden etkilenebilir. koçun bu özellikleri başağı etkiler, ama kıskandırmaz ve mutsuz etmez. çünkü savaşabilir ve başkalarıyla beraber olduğunda bile mantığın yolunu izler. bir ilişkiye karar verdiyseniz, birbirnizin "haklarını" ve "yetkilerini" iyi belirleyin yoksa kavga çıkabilir.
  bir başak-koç ilişkisinde "hakimiyetin kırıldığı nokta", cinselliktir. koç tahrik edebilir, davetkar ve kaçamaklara meyilli biridir. sevgisine inansanız da zaman zaman yapacağı kaçamaklara kolay kolay alışamayacaksınız.

  kaynak : muneccim.com
 • mükemmel erkek peşinde koşan saftorik başak hemen aşık olur koç erkeğine. aşık olunca da sadakatte sınır tanımayan başak, bu gencin gözünün sürekli dışarda olduğunu farkedene kadar bi güzel boynuzlarını parlatır. farkedince terk eder, cool yapar koç burcu gencinin de aklı yerinden oynar. uzun uğraş sonrası koç yola getirilir sonra da mükemmel erkek olmadığı ortaya çıkar sonsuza kadar elveda denir başak burcu tarafından kendisine.
 • süresi uzadıkça tadı kaçan ilişki. aşık olduğunda 280 sabırtaşı kıvamına gelen başak burcu hatununun bile kendini bozmasına sebebiyet verebilir. işin ilginç kısmı koç burcu erkeğinin kendi denyoluklarına karşı başağın sergilediği sayısız edepsizliklerini müsama göstermesi hanım kişiyi daha da delirtip hayattan bezdirebilir.
 • yürümez. ben merkezci koç burcu erkeğiyle, herşeye hakim olmak isteyen başak burcu kadını bir araya geldi mi, elimize geçen sadece ikisinden birinin cinnet geçireceği bir ilişkidir.
 • çok zor olmasını tahmin ettiğim ilişki zira koçla başak birbirleriyle pek anlaşabilen burçlar değildir.
 • her şeye rağmen çok da güzel yürüme ihtimali olan ilişkidir.. iki burcun da kendine özgü ve birbirine ters özellikleri karşılıklı sevgi, saygı ve anlayış sayesinde şahane bir ilişki ortaya çıkartabilir..

  koçun; ben merkezci burçların ilki olması ve her şeye sahip olma, öncü olma, tek olma gibi özellikleri ile başağın; akıllı, düşünerek hareket eden özellikleri güzelce harmanlanabilirse *-ki başaranlar olmuştur, olacaktır-* tadından yenmez bir ilişki olur..
 • başak burcu kadını olarak yürütmeyi beceremediğim ilişki çeşidi.

  1. koç burcu erkeği başak burcu kadını denemesi; başağın allahım ben nerde yanlış yapıorum çözücem, bağlicam bu herifi kendime inadı sebebi ile sürekli olarak mantıki bir şekilde çözüm araması sonucu ile uzuuuunca süren bir eziyet döneminden sonra koç burcu erkeğinin akıllanıp uslanmayacağını görüp pes etmesi ile olay biter.
  2. koç burcu erkeği başak burcu kadını denemesi; bir koç burcu erkeğini diğer bir koç burcu erkeği için terkeden başağın saçmalama burçlara göre insanları sınıflandırma mantalitesi bir süre idare eder ancak daha sonra benzerlikler farkedilir ve sütten ağzı yanmış olan başak arkasına bakmadan kısa sürede kaçıverir. ancak halen aklında ben bu herifi adam edebilir miydim düşüncesi baki kalır.
  3. koç burcu erkeği başak burcu kadını denemesi; yıllar geçer, yine bir koç burcunun boynuzları üstüne düşer hanım kızımız. cici sözlere kanar, 3 te 3 olmaz be şekerim bak eli yüzü düzgün seviyorum hüleeeaan diyen bi adam var karşında diye tüm kalbini açar, dünyanın en süper sevgilisi tribine girer. ve sonra yine pıssss yine hüsran yine ayrılık..
 • kocun boynuzlama sinyallerini vermesiyle basak husrana burunur, iliskisini kurtarmak icin bi sure cabalar sonra bakti olmadi hadi kocccum sen yoluna ben yoluna der. aslinda koc zaten kendisine coktan yol vermistir ama bitis cumlesini kendi soylemez karsisindakine soyletir. basak duruma uyanir sinirlenir ve koççumu aklindan siler. kisa bi sure gecer basak baska yakisiklilara gonlunu acmis aklindan eski kocunu gecirmemektedir kiii telefon calar koçum benim aramaktadir surungen bi sekilde. basak kizi caba gostersigi iliskisinde surekli simariklik yapan kocun bu kararsiz tutumundan tiksinir, yuz vermedikce deliren koççumu bi guzel surundurur.. bi sure sonra surundurmeye bile deger bulmaz, bi bahane bulup iletisimi tamamen keser, bu hikaye de burda biter.