şükela:  tümü | bugün
  • güven
    özveri
    tecrübe ister. buyursunlar bakalım, bekleriz.

edit: aklıma geldi, aslan bey'den gelsin; '' beklemediğiniz zaman geliriz''* zaten anca o zaman gelebilirsiniz .

edit 2: yapılır diyen arkadaşlarımızı birazcık küresel ekonomi okumaya davet edecekken bir gülme geliyor. okuyan ne arar la burada. burası okuma değil, yazma merciiii
    işte bunlar hep kanzuk

yani asker almaya benzemez bu iş, öyle korkma kimse kimseninde götünden kan almaz.ama... evet aması var. şu ergenlikten bi' çıkamadınız. hayatınız kurtlar vadisi. hala o bundan güçlü, şu şundan zengin hesabı yapıyorsunuz. bizim de fikirlerimizi o minvalde aktardığımızı zannediyorsunuz, değil ama. senin baban benim babamı döver meselesi de değil bu. dünya 'network' ilişkilerini öyle kurmaz, birbirine dolayarak kurar. yani senin kafanın basmayacağı teknik konular bunlar. neyse ki para ile beslenen bir halk ve o halkın oylarıyla hüküm süren 'hükümet' senden biraz daha akıllı, kendi bacağına sıkmaz. sıkamaz (yatırım tavsiyesidir, at fav'a bekle)

onun dışında vakıf makıf götünden sallayanlar olmuş, onlar için daha ilgi çekici konular sunacağım;
    beyaz şov bu sene kanal d'den ayrılıyormuş
    cem uzana hapis şoku
    bülent arınç yeni parti kurmuş, urfa belediye başkanı adayı da melih gökçekmiş
    aydın doğan aslında vehbi değil mustafa koç'un oğluymuş. makyajla yaşlandırıyorlarmış onu hergün.
    eriğin kilosu da macro center'da 127 liraymış.

debe editi: #barbarapalvintürkolsun
  • (bkz: göt ister)
  • karşılığı ağır olur
  • onu da düşünmüşler bildiğim kadarıyla koç grubunun mallarının büyük bir kısmı koç vakfına ait ve vakıf mallarına el konulamaz. osmanlı'da olan bu uygulamayı kanuna kim koydurtmuş tahmin edin vehbi koç.
  • gelsinler bekleriz, diyerekten kendimi sanki koç grubunun hissedarıymışım gibi şeyettiğim bi' şey.
  • arkasında görünmeyen çok kuvvetli bir gruba yapılması imkansız hadisedir. amerika'ya posta koymakla eş değerdir.
  • vallahi ateşli bir muhalif olarak çekirdeğimi çayımı aldım heyecan ile bekliyorum. tabii yapabilirseniz.
  • muhtemelen memlekette atanan son kayyum olur. sonrasında bir de ekonomi bakanlığına kayyum atamak gerekebilir.