• abdurrahman dilipak'in 3 eylul 2015 tarihli yazisinda iddia ettigi operasyondur. ayni zamanda dogan grubunu'da kapsamaktadir.

ben sahsen bunlari gunahim kadar sevmem. tarihi eser kacakciligindan tutun, hukumet devirmeye kadar her yol vardir bunlarda. darbeci diye zavalli askerleri tutuklayacaklarina bastan bunlarin ustune gitselerdi akp'ye oy bile verirdim ama artik cok gec. cok mazlumun ahini aldilar.

koc grubuna yapilacak operasyon
  • sıkar biraz.

öyle ipek gurubuna operasyon yapmaya benzemez o iş.
  • (bkz: skerler kamil hepimizi skerler) yemez işte.
  • şu dahi anlamındaki de'leri ayrı yazmayı öğrenin artık. sözlük la burası.
  • "tesisleri durduruyoruz, maaş ödemesi yapmıyoruz." açıklamasıyla birlikte anket şirketleri şölene çevirir olayı.
  • öyle güven özveri ve tecrübe türkiye'de hiçbir babayiğitte yok.

boyla olmaz o işler.
  • söylentisi bile kriz çıkarır. merkez bankasına yap daha az zarar görürsün. öyle büyük bir grup.
  • yükseleni terazi olanları etkilemez...

not: vurmayın. serbest çağrışım. yeminlen yapmam bir daha...
  • komplo teorisi gibi gelse de,buranın türkiye olduğunu düşünerek hadi lan olmaz öyle şey diyemeyeceğim olay.
  • bi şeyler oluyor ama görelim bakalım.

hiç yan yana gelmeyecek insanlar yan yana. demek ki rte gerçekten de büyük oynuyor.

bu arada, böyle bir operasyon yapılamaz zannedenler komik. gayet de yapabilirler. seçimden önce olmaz ama seçimden sonra yaparlar kimse de bir şey diyemez. toplumsal muhalefet (gezi benzeri) olmadığı sürece dozajı da artar. operasyon deyince illa gruba el koyma şeklinde anlamayın, keser ağır bi vergi cezasını, susturur, baskı altına alır, ülkeyi de iyice diktatör gibi yönetir. akp'ye karşı her ne olursa olsun %60'ın hakikaten tam bir birlik içinde hareket etmesi lazım diyoruz sürekli ama dinleyen pek fazla insan yok.

halk böyle istedikten sonra yapacak da bir şey yok gerçi. baskı rejimi de bir tercihtir, halk bunu istiyorsa eğer. ama maalesef ki bu ülkede bunu istemeyen insnalar da var ve bu insanlar var oldukça bu ülkede iç huzursuzluk bitmeyecektir. ya bizi yok edeceksiniz, ya ülkeden kovacaksınız, ya da artık bu yönetim tarzından vazgeçeceksiniz, başka bir yol yok.
hesabın var mı? giriş yap