şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ali koç’un ailesinden kalan koc holding vasitasiyla kazandigi paranin 50 milyon dolarlik kismini fenerbahce’ye bagislamasiyla kisisel olarak baslattigim ve tum diger takim taraftarlarini davet ettigim boykot kampanyasidir.

arkadaslar sunu dusunun ben gidip arcelikten sirf yerli mali diye yuksek fiyata buzdolabi alacagim, o paranin bir kismi ali koc’un kisisel kârı olacak o da gidip bunu fenerbahceye bagislayacak.

oldu canim. sonra fenerbahce sampiyonlar ligine gidip benim takimimin gelirini yariya dusursun.

olmaz abicim. ben kendi cebimdeki parayla kendi takimima zarar veremem.

artik asla opetten benzin almam. artik asla arcelik mali evime sokmam. diger markalari da asagida paylasiyorum. sizi de bu boykota davet ediyorum.

(bkz: yapi kredi)
    (bkz: tofas)
    (bkz: setur)
    (bkz: opet)
    (bkz: koctas)
    (bkz: arcelik)
    (bkz: aygaz)
    (bkz: beko)
    (bkz: divan)
    (bkz: otokoç)
    (bkz: grundig)
    (bkz: tat)
    (bkz: sek)
  • (bkz: tavsan daga surtunmus, dagi nasil siktim demis)

ali koc'un koc holding disinda kendi kisisel yatirimlari oldugunu düsünemeyecek bir insanin, boykot cagrisidir.
  • beyinsiz.
  • güzel arkadaşım, ülkenin yarıdan fazlası fenerbahçeli.
    yanlış yere başlık açtın.
    ülkenin en değerli markaları, adam gibi adamları vb.
    sen git çalık holdingi ne bileyim kolin inşaatı vb. protesto et.
    edit: ülkenin yarıdan fazlası fenerbahçeli dediğim için güzel mesajlar ve hakaretler aldım. teşekkürler.
    ben beşiktaşlıyım
    fenerbahçe’yi hiç sevmem.
    beğenenler espiriyi anlayanlardır.
    espiriyi anlamayan dallamalar,maldır,öküzdür.
  • bir galatasaraylı olarak katilamayacagim kampanya. koçtaş dışındakilere okeyim kardeş.
  • hep yapmak istemiştim. o gün bugünmüş.

şurdan
  • yapı kredi play card'ımı iptal ettirerek istemeden de olsa boykota destek verdim.
  • fanatiklik kadar embesil bir sey yok herhalde. bu gozu donmus fanatikler yakinda komsusu, esnafi da baska takimi tutuyor diye ona da kin tutar.

yobazlar derken bir de fanatik davarlar turedi.
  • (bkz: kafalar kafalar)

futbol için yoracağınız kafanızı memleketteki kaldırımlar için yorsaydınız bugün üzerinde turist ağırlanacak kaldırımlarımız olurdu.

ayrıca ben de bizim köşedeki fırını boykot edicem. ondan ekmek alıyoruz senelerdir, duyduğuma göre o da gidip galatasaray'a bağışta bulunuyormuş. aç kalsın köpek. benim paramla kafana göre bağış yapamazsın sen!..