• koç holding'in nasıl bir şirket olduğunu, arkasında kimlerin bulunduğunu bilmeyen, hayatı yandaş medyanın sunduğu haberlerden ibaret zanneden maaşlı pr trollü tesbiti...

hepsini geçtim, açın erol toy'un imparator'unu okuyun bir zahmet...

edit: imparator bilimsel bir doküman değil, hayal ürünü de olabilir diye uyarılar geldi.
    zaten ben de bilimsel bir doküman demedim, içindeki bazı yerler hayal ürünü ya da abartı olabilir, fakat bu vehbi koç'un bir çok anda(o zamanın şartlarına göre) doğru ata oynadığını, koç holding'in türkiye'de üretim, satış vb. bir çok alanda pazar lideri olduğunu ve hepsinden önemlisi menderes, özal, demirel hükümeti görmüş geçirmiş bir şirket olduğunu değiştirmemektedir.
  • türkiye cumhuriyeti'nin iflas etmesinden daha zor bir ihtimaldir.
  • koç holdingin büyüklüğü ve ülke ekonomisinde kritik yerini bilmeyen cahil umudu. iflası halinde işsizliğin, cari açığın ve enflasyonun nerelere geleceğini, imkb nin anında çökeceğini bilmeyen cühela söylemi.
  • hükümetler değişir, ekonomiler değişir , siyasi olaylar değişir ama yine de koc holdingin iflas etmesi mümkün değildir. ancak kendi içlerinde ki yönetim politakasından olursa olur o da suan ihtimal dahilinde değildir. yönetimdeki herkes oldukça bilgili, eğitimli kişilerdir. sadece tüpraş sayesinde bile türkiye ekonomisine katkısı büyüktür. koç holdingin iflası demek türkiyenin bitişe yaklaştığının belirtisi olur.
  • (bkz: he he)
  • ülke ekonomisinin yüzde 10'una tekabül etmesi sebebiyle gerçekleşmesi durumunda ülkenin de iflas etmesine sebep olacak durumdur.
  • an itibariyle ülkemizde kurulu olan cumhuriyet sisteminin çökmesinden daha az ihtimali olan teori.
    kupon tutmamış trolololol.
  • (bkz: ahahah)

sabah sabah beni güldüren iddia. ulan sen de gül emi. stresli güne neşeli bir başlangıca vesile olmuştur.
  • akıllı bir insanın neşe içinde dilemesi olası olmayan durumdur.

bu şuna benzer:
    nihhooo hooo hoo babam iflas etti.
    sormazlar mı adama? kardeşim buna niye seviniyorsun diye?
    cevabı şu mu olacak ? ya babamı hiç sevmiyom ben hacı ya ...
    ee iyi demek ki ucu sana dokunmuyor. sen o babanın evladı değilsin.

niye aileli, babalı açıklama yaptık ?
    ancak böyle anlatılabiliyor çünkü ...

yoksa,
    dünya ekonomisi, istatistik veriler, ekonomi dengeleri falan yazsak
    kafa basmıcak.

ya da artık
    bence hiç bir şey açıklamamak daha iyi
    öyle de basmıcak
    böyle de basmıcak
    ben artık bu noktaya geldim.

* bir de şöyle bir tespit var ki
    daha da komik
    " ya abee bu solcular koç u çok seviyor "
    herşeyi sevme nefret etmeye indirgeme duygusal travması bu .
    şimdi şu var:
    solcu kim ?
    ha şu olabilir:
    bazı insanlar bu ülke bazı durumları tespit edecek kadar okuyor, yazıyor, öğreniyor.
    böyle insanlara solcu mu diyorsunuz siz ?
    peki bu da oldu.
  • pek mumkun olmayan durumdur.

tayyip erdogan sadece laf dalasina girip, sirketlerine denetleme muabbetine girdiginde bile
    okyanus otesinden ayari yedi. hem okyanus otesi de o sadece bildigimiz otesi olmadi.

got yemez yani anlayacaginiz.
hesabın var mı? giriş yap