şükela:  tümü | bugün
 • beste uyanikin yeni cikarmis oldugu kitap. artik soyleyecek kelime bulamiyorum. evet belki esprili, light-reading cinsten bir kitap ama türkiye'de kadinlarin durumunu guzel ozetleyen bir kitap. kadinlar tek basina o kadar yetersiz ki anca koca bularak toplumda bir yere gelebiliyorlar. ideal olan tabi ki zengin koca bulmak, parmagina yuzugu taktirmak, dillere destan dugun yapmak. biri de ciksin desin ki bu mudur hayatinizin amaci? koca bulmak sanat olacak kadar mühim bir konu mu?

  en uzuldugum de bu tarz kitaplari yazanlarin okumus etmis, master'li vs insanlar olmasi. siz turkiyede kadin esitligini, kadinin gucunu savunup bu igrenclesmeye yuz tutmus kulturu degistirmeye calismazsaniz, komsu ayse teyze hergun kocasindan dayak yerken ne yapsin
 • an itibarı ile fox tv'de gösterimde olan televizyon filmi, yanlız isim pek olmamış, ben filmin akışından anladığım kadarı ile "zengin tokmakçı arayan 3 kevaşe" ismini öneriyorum.

  bu arada oyunculuk, kurgu, senaryo yerlerde. bence bu durum daha ayıp.
 • kadın bulma sanatıyla ilgilenen koca ve koca bulma sanatıyla ilgilenen kadın birbirini bulursa sanattan konuşup mutlu olabilirler ancak.
 • atanamamış bir sanat türü.
  ben sizin sanat anlayışınıza tüküreyim.
  sahtekar, üç kağıtçı, pespayeler.