şükela:  tümü | bugün
  • bisiklete binen birini görünce zorla elinden alıp tur atmak.
    yağmurlu günlerde eğer işe gitmiyorsam, su birikintilerine çamurlara ayakkabımın ucunu batırıp suyla oynamak, hızımı alamazsam zıplamak.
    sokakta top oynayan çocuğa denk gelirsem topa doğru koşup şut çekmek.
    çikolata almadan marketten çıkmamak.
    plajda deniz kabuğu ve taş toplamak.
    o an yediğim içtiğim şeylerin reklam şarkısını avaz avaz söylemek.
    arada gizli saklı şaka oyuncağı almak(takma bıyık, yamuk diş, vampir dişi vs) iş yerinde ciddi ciddi çalışırken o takma dişle gülümsemek, sonra monitöre dönüp yazmaya devam etmek.
    yolculuk ederken ya da araba kullanırken tepenin ardında denizi gördüğüm an heyecanlanmak sırıtmak.
    gibi şeylerdir.
  • sihirli annem izlemek. :) küçükken babam açmazdı izleyemezdik öyle pek. içimde mi kalmış ne.
    kolanın köpüğü gitmeden içmeye çalışmak.
  • playstation oynamak.
  • gördüğümüz üzere takla atıyorlar, bebe bisküvisi yiyor ve salıncakta sallanıyorlar.

allah bilir bunlar gizli gizli biberonla süt içip emzik bile emiyorlardır.
  • ne kadar kocayım bilemedim ama hala tek bir çikolatayla kandırılmaya çok müsaitim. ayrıca zıplayarak yürümeye bayılıyorum ve kolalı yumuşak şekerlerin karşısında ağzımın suyunun akmasına engel olamıyorum.
  • yazları güne dondurmayla başlamak.
    kahvaltıda dondurma yerken büyümek çok güzel diye kendi kendime mutlu oluyordum sonra fark ettim ki 30a az kaldı
  • - saçlarım önüme gelmesin diye evde hala ponponlu tavşan tacı takmak
    - bir şey isteyince ayak parmak uçlarını sallamak
    -banyo yapıp üstüne ballı süt içmek
    - sincaplı, pembişli, simli pijamalar alıp giymek
    - animasyon filmi izlemek
    - kırtasiyeye girince heyecanlanmak
    - kokulu, renkli not defteri almak
    - kinetik kumla, oyun hamuruyla oynamak

bi de canım çok sıkkınsa cağğnım minnoş öğrencilerim beni ortalarına alıp prenses dansı yapıyorlar etrafımda. etrafımda halka olup dans ederken beni alkışlıyorlar.. bu ışıltılı hayatı ben seçmedim *mesleki dezenformasyon benimkiler hep. evet evet.
  • mor jartiyerimi giyip barbara cartland kitapları okumak
  • kpop fanligi ve hastalik derecesinde harry potter fanligi.
    cok korkuyorum 30 yasima geldigimde de bunlari yapicam diye ki azicik taniyosam kendimi yine bunlari yapiyor olurum
  • ben burada sayılanların hiçbirini yapmıyorum.