• toybox alıp oyuncaklarıyla oynuyorum. hatta minik bir teşkilat kurdum başkalarına da aldırmaya başladım. toplaşıp oyuncaklarımızı yapıp oynuyoruz hep birlikte
  • anneme koşmak. kötü bir gün geçirdim veya tıkandığım bir fikir olduğunda hemen bal bademime koşarım. yatarım dizine ağlarım sessiz sessiz o da o an sorgulamaz. üstünden biraz zaman geçer, gel çay demledim diye çağırır. o zaman anlatırım. iyi şeyler olduğu zamanlarda anneme koşarım. sevincim varsa bağırıp, zıplayarak veya kendimi duvardan duvara vurarak anneme giderim. ben ne olursa olsun, koca kadın olmama rağmen halen anneme koşuyorum.
  • hergün 1 paket haribo yiyorum solucan olanlarından..
    marketten alıp eve gidene kadar yolda yiyorum paket elimde..
    çoluk çocuğa denk gelirsem onlara da veriyorum..
  • salıncakta sallanıyorum. tabi sokakta kimse yoksa.
    cici bebe alıp kendimi arada şımartıyorum.
    kimse yokken kendi kendime konuşuyorum.
    kinder süt dilimi yiyorum.
  • en sevdiğim insanlara yapıyorum sadece ama olsun. ağzımda her türlü yiyecek varken dişlerim görünsün diye gülmek. favorilerim çikolata, patates kızartması ve ekmek arası şeyler.
  • ellerimi silah şekline getirip en küçük kuzenimle (14 yaşında) çatışmaya girmek

yolda bazen seke seke yürümek ya da koşmak

koşarak gelip kardeşimin poposuna tekme atmak ve sonrasında odaya saklanmak
  • başlıkta hemen hemen her girdi her yaşta insanın yapabileceği şeyler. gerçekten pembe giymek, jelibon yemek vs. midir bahsetmeye değecek şeyler?

hadi biraz daha yaşayın bu hayatı sevgili suserler… iyi bir kariyer ve imkanlara sahipken bir anda istifa edip dünyayı gezdim diyebilirsiniz mesela aynı ilkokulda önemli sınavın olduğu bir gün okulu ekip evde keyif çatmak gibi. ne bileyim 30'umdan sonra dost edindim diyebilirsiniz… hala herkesi koşulsuz sevebiliyorum, güvenebiliyorum diyebilirsiniz. hala sokaklarda mutlu, güle oynaya, zıplaya kim ne der diye düşünmeden geziyorum diyebilirsiniz… hala hiç bir şeyi ciddiye almıyorum ve korkmuyorum diyebilirsiniz… gerçekten pembe çorap mı???
  • meyveli yogurt yemek
  • sıkılınca giyinip süslenip ayna karşısında şarkı söyleyerek dans etmek
hesabın var mı? giriş yap