şükela:  tümü | bugün
 • edit: arkadaşlar kesinlikle güvenebileceğimiz, mükemmel avukatlar aracılığıyla konunun üzerine gidiliyor. bu safhadan sonrası onların yönetiminde ilerleyecek. duyarlılığınız için hepinize ziyadesiyle teşekkür ediyorum. gerekli denetimlerin yapılacağı konusunda içiniz rahat olsun.

  edit: ayrıca bahsi geçen görüntüleri kaldırmamın belli nedenlerden dolayı daha doğru olacağı kanaatine vardık.

  edit: haber. arkadaşlar dün akşam saatlerinde salındık. şimdilik iyiyiz. kayda değer bilgiler edindikçe paylaşmaya çalışacağım.

  edit: gizlilik karari nedeniyle icerigi kaldirmak durumunda kaldik.

  edit: öğlen saatlerinde chp kocaeli milletvekili fatma kaplan hürriyet ve chp bursa milletvekili nurhayat altaca kayışoğlu sığınma evini ziyaret etti. milletvekili konuyla ilgili facebook hesabından bilgilendirme yaptı.
  link

  edit: twitter üzerinden kocaeli milletvekillerine aşağıdaki uzantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

  fikri ışık @fikriisik
  zeki aygün @aygunzeki
  ilyas şeker @ilyasseker41
  mehmet akif yılmaz @makif_yilmaz
  cemalettin kaflı @ckafl
  haydar akar @haydarakar
  tahsin tarhan @tahsintarhan
  saffet sancaklı @saffetsancakli
 • araştırılması gereken olaylar.
  sosyal medyada yayılırsa mutlaka ortaya çıkar. kurumun işlevini bilen, çalışanları tanıyan, hatta olayı bilen birileri çıkar.
 • ses getirmesi gereken bir durum. bu aralar bolca pislik çıktı kocaeli taraflarında. bakalım buranın altından ne çıkacak?
 • (bkz: hangar 18)
 • daha çok insana ulaşması gereken olay.
 • garip imiş...bakalım nedir?
 • ülkenin dingonun ahırına döndüğünün son kanıtı. elimizde video çekebilen aletler olmasa güpegündüz her bir rezillik meydana gelecek, soru sorunca da başımıza bela alacağız. cidden elimizdeki tek güç akıllı telefonlar.
 • nasıl bir ülke olduk aklım almıyor. şu an savcılıktaki ilgisizliğe mi, çocuklara mı daha fazla üzüleyim emin değilim. tesadüf eseri tecavüze uğramadan bu yaşa gelmişim adeta. başlığı açan arkadaş kadar duyarlı olsaydı bu millet aslında hiçbir sorun olmayacak ama öyle şeref yoksunları ile beraber yaşıyoruz ki gitgide çocuk istismarını daha çok duyar hale geldik.

  benim kardeşim de psikolojik olarak hasta. evet psikolojik olarak hasta olanlar zaman zaman sanrılar görebilir ve çığlıklar atabilir. mesela benim kardeşim kulağında başka birinin olduğunu bana ciddi ciddi anlatmıştır kaç kez. sabırla dinliyorum tabii onu. çok seviyorum, çünkü o benim kardeşim. konu dağıldı. ne diyorduk? psikolojik rahatsızlığı olanların çığlık atıp, sanrılar görmeleri... bunu anlayabilirim ama polis neden izah etmiyor, neden güvenlik geçiştirmeye çalışıyor da doğru düzgün bir açıklama yapmıyor? bok çukurunda yaşadığımız için ilk aklımıza gelen bu kızların "gerçekten"istismar edilişi olabilir mi acaba????

  tabela nasıl olmaz ben ona takıldım. ben de eve bi rehabilite merkezi açsam oluyor mu bu işler şimdi?
 • ülke korku filmine dönmüş.
  tanım: üstüne gidilmesi gereken olaylar.
  (bkz: up)
 • gerçekten sorunlu çocukların da olabiliceği bir yer olduğunu da unutmamak gerek. ama araştırılsa iyi olur. youtuba atıp facabookta twitterda paylaşmalisin bence.