şükela:  tümü | bugün
206 entry daha
  • bu kadar gereksiz sök tak sonrası araba orijinalse de artık follofoş olur.
  • arabanın heryerini söküp başarılı olduğunu iddia eden experimsi balon.
  • youtube'da videolarının bağımlısıyım sanırım. sırf bu adamlar yüzünden ikinci el araç almıyorum.
  • taksici 1
    galerici 2
    %1 istisna hariç bunlardan ne araç alın ne kız verin. bir galerici dostum abi bizim sektör komple orospu çocuğu ya diyince ben estafurullah dedim. yok abi öyle öyle diye ısrar etti. adama karşı çıktım ve bana 3 olay anlattı. anneleri hariç harbi orospu çocuğu bunlar. ıkna oldum.
  • arkadaşlar , arabanın heryerini soktukten sonra orjinalse sıçtı yazan orospu çocuklarına inanmayın .

ben size durumu anlatayım ...

her arabanın açıp airbagine bakmıyorlar , onyillardir bu işi yapmanin verdiği bilgi birikimi ile aracın airbaginde bir sıkıntı olduğunu anlıyor ve kontrol ediyorlar ...

genellikle baktıkları yerde , tahmin ettikleri hasar oluyor ...

ve bu işlemleri yaparken bütün mesuliyet bizde diyorlar ..

yani kısacası orospu çocuklarına dert olmuş durumdalar ...

ayrıca reklamsa reklam...

alın aracınızı bu firmaya getirin . yok diyen olursa da al o aracı annene sat deyin ve almayın
  • galerici arkadaşlar yazmış yok orjinal aracı o kadar sökersen folloş olur falan diye. düzgün işçilikle sökülür düzgün şekilde takılırsa hiç bir şey olmaz merak etmeyin. adamlar iki plastik parça iki conta söküyor.

tanım: youtube da bağımlılık yapan ekspertiz firması araba almak gibi bir düşüncem yok fakat çekirdek kola izliyorum adamları.

edit: hep sıkıntılı araçlar bunları buluyor diyen bir tayfa var . adamlar napsın sağlam gelen aracın videosunu çekip onu mu yüklesin 100 araç geliyorsa 1 2 si sıkıntılı çıkıyor onun videosunu atıyor adamlar.
  • gereksiz sök tak yapıyor diye karalanmaya çalışılan oto ekspertiz firması.

bir makine mühendisi ve imalat sanayinde de çalışmış biri olarak söyluyorum. bir cihaz parçalara zarar verilmeden söküldüğü ve yeniden doğru olarak toplandıği takdirde hiçbir şekilde olumsuz bir durum oluşturmaz.

adamların söktüğü parçalar perçinli ya da kaynaklı parçalar değil sonuç olarak. hepsi civatalı parçalar ve zaten gerektiğinde sökülebilmesine uygun şekilde tasarlanıp üretilmiştir.

o yüzden tarcanların yaptığı işleri beğeniyorum. adamlar dolandırıcılara göz açtırmıyor.
  • karalamayın lan işini düzgün yapan insanları amk galericileri.reklamsa reklam amk üstünden bütün mahallenin geçtiği arabaları "çiziksiz, temiz" diye sattınız yıllarca. bu güzel insanlar işinize çomak sokunca mı arabanız follofoş oldu? oyna devam.

t: işini düzgün yapan kaliteli ekspertiz yeri.
  • galericiler ağlıyor hahahaha. adamlar kusursuz iş yapıyor.
  • ikinci el araç alırken kendileri dükkanından hizmet almayanlara bile muazzam hizmet sunuyor. ilan açıklamasında "aracı tarcanlara götürmeyiz" yazan ilanları baştan eliyorsun kafalar rahat.
47 entry daha