• yarın serbest kalacak elini kolunu sallaya sallaya aramızda dolaşacak, ülkede adalet yok, halkımız gamsız
  • seçimde ampüle oy vereceklerin birinden bile serzeniş duymamayım!! ulan yeter artık! memleketi getirdiğiniz hale bak! adaletiniz batsın!

tanım: şerefsizliğe uğrayan garibim.
  • yazacak bir sey bulamadim maalesef.
  • 20 kişide serbest kalıcak çünkü çok adaletli ülke.hangi ülke pardon.
  • nasıl olsa yarın serbest bırakılacak bir kanuna sahip bir ülkede yaşıyoruz. herkes kendini, ve sevdiklerini korusun. gücü yetenler herkesi korusun.
  • idam cezasının böylesine suçlar için gelmesi gerekliliğini bir kez daha ortaya koymuştur. sahi ne zaman adım atılacak bu şerefsizlik içeren suçlar ile ilgili olarak?
  • bize dexter lazım. hatta bizi ufak çapta bir dexter ordusu anca paklar.
  • ulan 20 kişi 17 yaşındaki kızın hayatını, geleceğini, hayallerini gasp ediyor. daha fenası ülkemizde bu bir suç değil. daha fenası bu topraklarda tecavüz edilen suçlu. daha fenası kadın olmak büyük suç.

neşet ertaş'ın şu sözüne sırtımı yasamaya devam edeceğim: "kadınlar insandır, biz insanoğlu."
  • “neden bu kadar saygısız, ahlaksız, içi boş ya da taciz, tecavüzle dolu bir topluma evrildik?” diye düşünmeden edemediğim bir haber daha. bacak arasından başka bir şey düşüneni bulmak -türkiye’de- çok zor. cinsel organlarıyla düşünenlerin hepsini istisnasız yakıp yıkmak istiyorum. karşısındakini sadece bir çocuk, kadın, insan olarak göremeyip sikebileceği bir obje olarak görenlerin en kıymetlileri kopsun.
  • yarın unutulacak insan evladıdır
hesabın var mı? giriş yap