şükela:  tümü | bugün
  • daha bu sabah bir engelli kıza tecavüz haberinin geldiği kocaeli'de akşam oldu, başka bir ilçede başka bir iğrenç tecavüz haberi daha. bu kızımız da henüz 17 yaşında. çocuk ulan çocuk. kadın örgütleri hangi kızımızı kurtarmaya çalışsın. memleket ne hale geldi! sabah zihinsel engeli kıza rızası vardı diye savundular. ulan!

--- spoiler ---

kocaeli'nin kandıra ilçesinde 17 yaşındaki kızın karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede hamile olduğu ortaya çıktı. genç kıza cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 20'den fazla kişi gözaltına alındı.
    --- spoiler ---

kaynak
  • yarın serbest kalacak elini kolunu sallaya sallaya aramızda dolaşacak, ülkede adalet yok, halkımız gamsız
  • kimyasal hadım işi vardı sahi noldu ona?
  • seçimde ampüle oy vereceklerin birinden bile serzeniş duymamayım!! ulan yeter artık! memleketi getirdiğiniz hale bak! adaletiniz batsın!

tanım: şerefsizliğe uğrayan garibim.
  • bir insan! evet insan nasıl tecavüz edebilir birine?yani sevişmek,seks yapmak değil mi bunların aklında yatan şey ve onlar zorla birine istemediği birşeyi yapıyorlar. aklım almıyor.umarım yanarak ölür bunu yapanlar.
  • yazacak bir sey bulamadim maalesef.
  • kendini muhafazakarlıkla terbiye etmeye çalışan toplumlarda bu haberler eksik olmaz
  • kötü birşey okumak istemiyorum artık,kalbim sıkışıyor her defasında,bi gün ölücem aritmiden ya da mi’den burda.
  • şu an ki kanunlara göre bu 20 kişiden bir tanesi ile evlenmesi durumunda tekrar hayatının içine edilecek kızdır. sonra muhtemelen seçtiği kişi tarafından hayatı zindana çevrilecek kızdır.
    bu şekilde bu iğrenç olayı tatlıya bağladığını sanan kişiler hayatlarına cennet hayaliyle devam edecekler.
  • sonra çıksın birtakım kuklalar “af istiyoruz af” diye anırsın. ülkede ceza sistemi yok ki sapıklar, katiller bunlardan destek alıyor işte.