• yaw bi sie mk
  • (bkz: bsg)
  • kim yaptıysa çok güzel trollemiş; yenidoğan, mehmet ali paşa diyorsunuz. yahya kaptan, yuvam akarca, dünya bankası gibi yerler varken oraların seçilmesi ironik olmuş.
  • kime göre, neye göre???
  • muhtemelen ankete sadece koca parası yiyen kadınlar katılmıştır.
    (isim itibariyle koca - eli)
  • umarız ki ciddiyeti yoktur. zira derdini anlat marko paşa dahi kesmez bu seçimseli.
  • hatta ikinci şehir de sakarya imiş. en iyi ilçeler ise akyazı ve hendek. ek olarak düzce de en yaşanabilir üçüncü şehir seçildikten sonra anketör rüyadan uyanmış.

tanım: tuhaf anket sonuçlarıdır.
  • (bkz: palu ailesi)

edit: dünden beri küfür yiyorum, yukarıdaki bkz’ı vererek aile içi şiddet ve tecavüzle haber olmuş bir aile üzerinden espri yaptığımı düşünen ve bu yüzden bana küfür eden manyaklar mı dersiniz, yoksa şovanizmle yanıp tutuşan bu yüzden saldırganlaşan kocaeli sevdalıları mı dersiniz... gırla. bu ülkenin hiçbir kenti “yaşanılabilir” değil benim gözümde. bir bakın etrafınıza, yaşadığınız şehirlerdeki sapkınlıklara bakın, ahlaksızlıklara bakın. üç kuruş para için birbirlerini kesen köylü kurnazlarına, kadın düşmanlarına, çocuk istismarcılarına bakın. sonra gelin bana sövün. palu ailesi bu ülkenin gerçeğidir. 82 milyon “insan” değil, kötülük yaşıyor bu ülkede.
  • trol beyanı.
    kanser olarak iki hayat arasında gidis gelişlere para odemek istemeyenlerin gözde şehri olacağı kesin.
  • bir kocaelililili olarak katıldığım sonuçtur. fakat darıca’nın yanında sönük kalırlar.
hesabın var mı? giriş yap