şükela:  tümü | bugün
 • 2 adet şubesiyle g.antep' te hizmet veren ve o güzelim baklavalarını online sipariş etmenize de imkan tanıyan web sitesine sahip güzide baklavacı
  http://www.kocakbaklava.com.tr/
 • nasil olduysa oldu, 7-8 yil icinde imam cagdas ve gulluoglu'nu gecerek gaziantep'in en unlu baklavacisi oldu.
  fiyatlarda masaallah kol gibi:
  baklava 30 tl
  kare baklava 38 tl
  şöbiyet 38 tl
  yaprak şöbiyet 44 tl
  dolama 44 tl
  bülbül yuvası 44 tl
 • ustası imam çağdaş'ın en yetenekli ve parlak kalfalarındanken kendi yerini açarak biz anteplilerin kendinden geçmesini sağlamıştır. gaziantep'de en iyi baklavayı yapan yerdir.
 • internet sitesinde adres ve telefonu olmayan mekan. biz sora sora bulduk. şimdi tarif edemeyeceğim çünkü çok yürüdük, ama özetle, ali fuat cebesoy bulvarı'nda. toplu taşımayla nasıl gidilir bilmiyorum. yakınlarında sanko hastanesi, sanko holding, çetinkaya filan var.

  abicim, rica ediyorum buradaki tatlının imam çağdaş'tan iyi olduğu iddia edilmesin. lütfen bak.

  vedat milor burası için "mmm irmiğin tadını alabiliyorum, daha belirgin" demiş. işte bu şu demek: "hacı bunda kaymak ve tereyağ tadı yok, o yüzden direktoman irmik tadı alıyorum"

  fıstığı çok bol, eyvallah. ama kuru. imam çağdaş'ın tatlısı ağızda erir, şerbetli tatlı sevmesen bile bir güç seni o baklavaya şöbiyete çeker. fakat buranın hiçbir olayı yok. tereyağı tadı olmayan antep baklavası olmamalı. böyle buyurdum.
 • imam çağdaş'ın üretimi arttırıp kaliteyi bozmasından sonra antep'te sayılı baklavacılardan biri olmuştur. online verilen sipariş gaziantep'ten izmir'e 2. günü ulaştırılmış, ödemesi, kargosu iletilen nota uygun biçimde halledilmiş ve takdir toplamıştır.

  zeki inal üstüne baklavacı yoktur aslına bakılırsa, o nedenle koçak, güllüoğlu ya da çağdaş diye tartışmak da yersiz sayılabilir. ama hediyelik baklava için kalitesi o isim yapmışlarla aynı, fiyatı makul bir seçenek sunan koçak'tır. zeki inal'dan denk getirmek zor olduğu için kalitelerinden ve fiyat politikalarındann ödün vermezlerse öyle de kalacaktır.
 • yeryüzündeki en güzel baklavayı yapan yer. güllüoğlu bile bunun yanında şerbeti ağdalaşmış iğrenç baklavalar satan dandik pastane gibi kalıyor. ama kendilerinde de yerellik takıntısı var. neden sadece gaziantep? diye sormak istiyorum.
 • bizzat gittim 4 gün kalıp test ettim antep de en iyi baklavayı burası yapıyor.
 • antep dışından gelenler tarafından çok bilinmeyen baklavacı. baklavaları bi tarafa fıstık kurabiyesi'ne hasta olduğum baklavacı. fiyat yüksek ama tadı muhteşem
 • kaç senedir müşterisiyim hala da oradan alırım şehir dışına gideceğim vakit baklavaları ancak son 1,5-2 senedir ne zaman yesem midem de bir yanma oluyor. şeker yerine glükoz şurubu mu kullanmaya başladılar ne ettiler bilmiyorum ama böyle bir sorun yaşayan var mı?