şükela:  tümü | bugün
  • haberin doğrusu :

çocuk yaşta evlendirilen küçük kardeş pubg oynarken tanışıp flörtleştiği erkeğe kaçmaya karar veriyor. kaçacağını ablasına söylüyor. ablası kim bilir nasıl bir zulüm gördüyse ben de senle geleceğim, kadın sığınma evine yerleşirim diyor.

haberin yanlışı :

iki kız kardeş de pubg oynuyor ve sen şu allahın hikmetine bak ki ikisi de birbirlerinden haberleri olmadan aynı erkekle anlaşıyorlar ve aynı erkek iki kız kardeşi karısı yapmak için kaçırıyor.

----

kardeşler yetkililere "bizi ailelerimize göndermeyin" diyerek yalvarmışlar. bunun üzerine yetkililer kardeşleri sevgi evine yerleştirmişler. buraya gelip atıp tutanlar, o kardeşlerin nasıl bir zulüm çektiklerini asla bilemeyecekler.

hiç düşündünüz mü arkadaşları universiteye giderken (muhtemelen) zorla 17 yaşında evlendirilen bir kız çocuğu nasıl oluyor da gözünü karartıyor ve başka bir erkeğe kaçmayı düşünebiliyor. daha 18 yaşında ve ailesini defterden silerek hiç tanımadığı birine kaçıyor. ablası nasıl bir ortamda yaşamak zorunda ki kadın sığınma evini bile yaşadığı hayata yeğliyor. ama o abla/kardeş öldürülselerdi ya da intihar etselerdi buraya destanlar yazardınız.

(bkz: kadının adı yok)
  • bir aynı erkeğe kaçış vakası.

fakat o değil de bir erkek olarak o abinin önünde diz çöküp eğitim alasım var!
    o nasıl bir karizma be abi?

beni gören evli kadınlar kocalarına yepyeni bir aşkla bağlanırken elalem iki evli kadını birden mıknatıs gibi çekiyor. hem de iki kardeş, hem de başka bir şehirden, hem de aynı anda.

üstadın eli öpülmez de ne yapılır?
  • (bkz: hani marjinal bizdik)

anadolu bitmiş okeye dönüyor. neydik ne olduk derdim eskiden, şimdi neydik ki ne olduk diyorum.
  • tip ve iq arasında az da olsa bir korelasyon olduğuna ciddi anlamda inanmamı sağlayan taşı gediğine oturtan haberdir.
  • adamın adı da oğuzmuş.
  • pazarlanacaklarından haberi olmayan, şöhret olmak, para kazanmak, özgür olmak vaatleriyle kandırılan iki küçük kızcağız.

geç olmadan geri dönseler bari.
  • o iki koca da birbirilerinde teselli bulabilir bence.
  • olay kütahya'da yaşanıyor. 21 ve 18 yaşlarında iki kız kardeş, ikisi de evli, internette osmaniye'den bir adamla tanışıyorlar. sonra ikisi de elbiselerini ve ziynet eşyalarını toplayıp, osmaniye'ye bu adamın yanına kaçıyorlar. durumdan haberi olmayan yakınları polise kayıp başvurusu yapıyor ama kızlar ailelerini arayıp, kendi istekleriyle kaçtıklarını ve geri dönmeye niyetleri olmadığını belirtiyor.

vay anam vay ya... vallahı bunların kocalarını yakında müge anlı'da görebiliriz.

(bkz: kaynak

edit: beyler hepimizin kafasındaki sorunun cevabı: unknown. boşuna taramayın haber sitelerini ek bilgi için. o konuda bir malumat yok.
  • iki kadın bir adam aşk çekilir aradan mevzu başka şeylere kaymış.

ayrıca (bkz: hani marjinal bizdik)
  • mhp döneminde gerçekleşmiştir.

kızlar, belediyesi mhp'de olan kütahya'dan yine belediyesi mhp'de olan ve mehmet bahçeli'nin memleketi osmaniye'ye kaçmışlardır.