şükela:  tümü | bugün
 • eşinden boşanmak isteyen bir kadının iddiasıymış.

  bir otelde müdür olarak çalışan 9 yıllık kocası ş.b.’nin evde kadın iç çamaşırları, kadın çorapları, mini etekler ve topuklu ayakkabılar giyip kadınsal davranışlar sergilediğini iddia eden ev hanımı n.b., boşanma davası açtı. n.b.’nin avukatı, “müvekkilim evde makyajlı, külotlu çorapla ve dantelli tangasıyla eşini gördüğünde sinir krizi geçirip hastaneye kaldırılmıştır” dedi. davalı kocanın avukatı ise cevap dilekçesinde, “davacı n.b., kocasının farklı cinsel tercihlerinin olduğu imasında bulunmakta ve bunu şantaj konusu yapmaktadır” dedi.

  http://www.hurriyet.com.tr/…-tanga-giyiyor-40921705

  edit:koca cevap vermiş:

  eşinin iddialarıyla ilgili hürriyet’e açıklama yapan davalı ş.b. şunları söyledi:

  “iddiaların yalan olduğunu kanıtlayan tüm belgeleri ve eşimin sevgilisiyle çekilmiş fotoğraflarını mahkemeye sundum. eşim n.b., cep telefonu ile sürekli gizli görüşmeler yapıyordu. başkalarıyla mesajlaştığını da gördüm. birkaç defa sıkıştırdığımda ailemle görüşüyorum diye cevap veriyordu. evde nereye gitse telefonunu 5 dakika yanından ayırmıyordu. telefonu şifreliydi. ansızın gittikten sonra her şey açığa çıkmaya başladı. ihanete uğradığımı ulaşmış olduğum resim ve videolardan öğrendim. bunu da mahkemeye delil olarak sundum. ayrıca kendisi ve ailesi sürekli tarafımdan para koparmaya çalışmıştır. iddialarının hepsi yalandır. sevgilisinin maddi durumu benden iyi olduğu için onu tercih etti” dedi.
 • heteroseksüel bir kadınla evli olması ve bu tercihini eşinden gizlemiş olması nedeniyle kocanın haksız olduğu durum.
 • bir an devlet evlendi sanmama neden olan ifade
 • kadın erkek boxer'ı giyse bir şey yok, erkek tanga giyince vouvv. yalnız dayı taşşağın yarısı dışarda nasıl rahat ediyosun amk adhsjkl.
 • sen de kocanın boxerlarını giyiyorsun, o niye boşanma nedeni olmuyor?
 • bence artık kocam deme *
  allah başka dert vermesin çok acıymış gerçekten.
 • ışık tedavisi görüyorsa olabilir.
 • yeni nesil boşanma sebebi olarak : farklı cinsel tercih imaları. öncelikle o tercih değil, yönelim, anlayın artık şunu. bilgi çağında cahil kalmak için bu kadar niye bu çırpınış, bunu da anlamak mümkün değil.
  toplum / aile baskısı vs nedeniyle evlenmiş olabilir, biseksüel olabilir, ya da bambaşka sebepleri olabilir. ama gidip bunu ulu orta anlatmak çok ahlak dışı bir hareket değil mi? anlaşamıyoruz / geçinemiyoruz der geçersin, boşanmak için illa spesifik bir sebep mi söylemek gerekiyor? zaten boşanma oranları almış başını gidiyor, neden insanları bu kadar rencide ediyorsunuz ki?
  edit : haberi okudum, 9 yıl evli kalıp çocuk yapmamışlar, bu da kadının iddiasında doğruluk payı olabileceğini düşündürüyor. ama belki de adam çocuk istemedi, yapmadılar, kadın da bunu fırsat bilip tazminat alabilmek için kocasına çamur atmaya çalışıyor. ihtimaller çoğaltılabilir.
 • bu bireysel bir sey...iftira da olabilir ama toplumu ilgilendiren bir durum değil...neden başlık oluyor anlamiyorum..tacize ugrayan çocuk basketbolcular ile ilgilenildigi kadar ilgilenilmedi..ikiyüzlülük
 • hiç mi sevmiyordun be kadın?
  görünce sinir krizi geçirmişmiş.
  oturup bi konuş, halini hatrıını sor.
  mutlu mu, mutsuz mu, neler yapılabilir? bir şey yapmak istiyor mu??
  kaç yıllık hayat arkadaşının nasıl hissettiğini hiç düşündün mü?

  bir arkadaş demiş, "bundan bize ne?" diye. haklıdır da. o işin ayrı bir boyutu.
  adamın niyeti bozuk da olabilir, bilemiyorum. o da ayrı bir konu. kadının şiddete uğradığı da yazıyor.