• iki chingene hatunun kavgalari sirasinda, elleri bellerinde birbirlerine iki adim mesafede durup bagirisirken iclerinden birinin sarfettigi soz. karsi tarafin cevabi da anlamlidir:
    "siksin, siksin tabi de siki amcik gorsun"
  • kocasıyla cinsel ilişkiye girmeyi bir ceza olarak gören kadın repliği...
  • yillar once bir kiz arkadasimin oturdugu anadolu yakasindaki ata-2 sitesindeki cilgin nufuslu apartman daireleri komunitelerinden bir tanesindeki komunite-wide bir kavgada ust katlardan bir kadinin alt katlardan baska bir kadina merdivenin ust taraflarindan alt taraflarina dogru ciyak ciyak sarfettigi cumle ... bagiran kadin iki cocuk annesi gayet ev kadini modunda bir teyzedir, bagirilan kadin ise apartmanin cogunlukla sevmedigi ve daha onceden hayat kadini oldugu iddia edilen yine gayet ev kadini modunda baska bir teyzedir ... kufurun manasi bir yana edildigi ortam ve diger ev kadinlarindan aldigi "off, cok guzel oturttun, wallaha ben daha iyisini diyemezdim, aldi iste agzinin payini, aksam size gelelim mi ?" modundaki tepkiler beni mahvetmistir ... o tarihten beri turk aile yapisi, ortami ve aslinda kapali kapilar arkasinda donenler beni hepten mahvetmektedir ...

bu kufur kalibinin yansittigi derin sular ile ayni kapta yuzmekte olan dost kavrami da baska bir sosyo-psikolojik tez konusu olmaya adaydir yine bu baglamda ...
  • hafif toplu kadın : htk
    çok zayıf kadın : çzk

çzk : kocam siksin seni
    htk : siksin de am görsün, yıllardır teneke siker.
  • sinirden edilen o kadar küfürün yanında en sok edicilerinden biri olup, çok da sevisyesiz bir sözdür ya...biraz da tezat bir durumdur;hakaret ederken aslan gibi kocasını elin karısına bağışlamaktadır;diğer kadının orgazm dolu saatlerini düşünmeden...
  • benim kocam seni bi siksin versiyonu da mevcuttur..

ayrıca seni benim kocam siksinle aynı $ey değildir de.. vurgudan dolayı, birinde "sikmek" ön planda iken, diğerinde "benim kocam" ön plandadır.. aramaya inanmamakla ilgisi yok..
  • bu küfrün erkek versiyonu icin (bkz: karımı sik).
  • konya'nın bir köyünde mahalledeki 40 yaş üstü teyzeler kavga ederken "akşam benim herifi gönderiveriyim sana!!!" diye farklı bir versiyonunu duyduğum söz öbeği.
  • (bkz: outsourcing)
  • kocayı paylaşıma açmaktır.
hesabın var mı? giriş yap