şükela:  tümü | bugün
  • kızlarsoruyor.com'da açılmış, efsane olmaya aday başlık.

ablamızın şöyle bir sorunu varmış:
    "arkadaşlar ben 9 aylık evliyim, kocam astsubay. birbirimizi çok seviyoruz ve aramızda bir problem yok ama yatakta çok canımı yakıyor. üstelik beni boğazımdan tutup "nasıl iyi mi terörist k****" "türk'ün gücünü gör rum o****" gibi küfürler ediyor. başta zevkli geliyordu ama giderek şiddetin dozunu artırıyor artık çok yoruyor beni. ne yapmalıyım?" görsel

https://www.kizlarsoruyor.com/…-terorist-diyor-bana

edit: yok, bu kızlarsoruyor.com'un müdavimi falan değilim. ira tzourou abla'nın face sayfasındaki bir paylaşım sayesinde haberdar oldum.
  • ay ne alem dünyalar var , iki kişi arasında oluşan.

fantezi düşkünü olmak zor ;)

not : sapıklar mesaj atıp durmayın .
  • yalan bile olsa çılgın kocaymış.

nerdeyse severken öldürecek.
  • epey yaşlı olabilir adam. çünkü rumlara düşman olmuş en son kurtuluş savaşında olmuş olabilir bu çatışma. en iyi ihtimal kıbrıs gazisi bir dedenin kendini savaşta hissetmesi olayıdır.
    kızlar soruyor okumak istesek okuruz açıp da. bunu önemli biseymis gibi buraya taşımak da ne biliyim.
  • (bkz: yine telsizi mi kapatıyorsun feridun abi)

bordo bereli bir koca içeren hikayedir. işte geliyor özel harekat şarkısı ile bertaraf edilebilir.

kocasını karşısına alıp konuşması da uygun bir seçenek tabii ki.
  • yatakta karısına bunu yapan acemi birliğinde askerlere neler yapmaz dedirten durum.
  • saçma salak espiriler gelmiş hemen.

fantezi iki kişinin de hoşuna giden şeydir. burada artık kadının hoşlanmadığı görülüyor.

toplumdaki cinselliğin nasıl bir araç olduğu da görülüyor. kadını ezmek, kadını aşağılamak için seks bir araç bu anlatılanlar da ve komik değil.

kadın bu problemi aşmak istiyor belli ki. ilgili bağlantıyı okuyunca da görülüyor ki bu adamla konuşarak bu sorunu aşamamış. adam küsmeye başlamış (!).

bu tür sorunlar tabu değildir. konuşulmalıdır çözüm bulunmalıdır. tabulaştırdıkça çiftlerin hayatları kabusa dönüyor. sonra niye her yerde dengesiz insanlar var diye gelip burada milleti aşağılıyorsunuz. insanlar sorunlarını çözemiyor sizin saçma salak alaycı tepkilerinizden dolayı da ondan.
  • ona küçük bubi tuzakları kurun.
  • bomba konu yemin ediyorum. bana sorarsan tam asker fantezisi.

"nasıl g3'üm hoşuna gitti mi bebeğim?!"
  • doğalgaz sorunu sebebiyle doğu akdenizde görev yapan bir sat komandosu olması muhtemel kocadır.

--- spoiler ---

başta zevkli geliyordu
    --- spoiler ---

millet ne hayatlar yaşıyor.
172 entry daha