12 entry daha
  • yeşim salkım ve seren serengil tarafından çapraz ateşe tutulan gülben ergen in sürekli evli adamlarla birlikte olduğuna dair ortaya atılmış iddiadır. üstüne üstlük olay mahkemeye taşınmış, yeşim salkım birçok ünlüyü de şahit göstermiş, ortalığı karıştıracağına dair ant içmiştir. böylelikle de #kocamadokunma hashtagi tt listesine girmiştir. (bkz: reklam kokan hareketler)

hocam işiniz gücünüz mü yok ya?
  • ınstagramda gerzek bir hanım akrabamın takip etmesi yüzünden!!! ne var ne yok bakarken gördüğüm ve rapor/ şikayet ettiğim aptal sayfa. bana ne lan, ayrıca sana ne lan!!! sana say desem o kadar kadın bilim insanı/ düşünür/ yazar/ sanatçı sayamazsın ama 4000'e yakın beyinsizle beraber 20 sene öncesinin magazin/aldatma haberlerini işin gücün yokmuş gibi sıralamışsın. o paylaştığın fotoğraf sayısı kadar padişah ismi sayamazsın, ülke ismi sayamazsın. offf beni siz delirttiniz .

edit: bilim adamı yerine bilim insanı oldu.
  • kadın üzerinden kadını aşağılamanın en sinsi yolu.
    erkek figürü ayartılan olarak nitelendirilir, suç hafifletilip asıl hatalı olan taraf suçsuzlaştırılır. sonra çıkar yeşim salkımbundan on yıl önce dedim kadın kadının kurdudurdiye yine söylüyorum falan der. aklı başında kadın kocası defalarca aldatmasına rağmen evliliği devam ettirmez, bu aşağılamayı sen kabul etmişsin vaktiyle. gülben ergenolunca ikinci kadın gözlerinin içine bakmak için programına çıkmışsın falan ama, aradan onca yıl geçmiş diğer kadınlara dair hiç bir söylemin yok tabi eğer sorunun kadınlarla ise bu tutarsızlık. bunun üzerinden gaza gelip kadınları hedef göstererek seren serengil in kuyuya attığı taş, tam da on yıl önce yeşim hanımın dediğini doğruluyor bir taraftan.
    yüzüğünü çıkarıp gecelere akan erkeklerinizi evde tutmanın yolunu bulun önce. nişandan çıkıp arkadaşlarıyla eğlenmeye gelen adamı reddedince "son zamanları nolur takılsan" diyen kankalar gördü bu gözler.
    o yüzden #kocamadokunma değil #sadıkol ya da #dürüstol falan denmesi lazım. asıl sevdiği benim, şeytana uydu, ayartıldı falan gibi partnerinizi masumlaştırmak için kullandığınız bahaneler zedelenen özgüveni yerine getirmez, bilin istedim
  • saçmasapan bir şey. çok sıkıldım şu erkeğin hayvani içgüdüleri mevzusundan. bunun sonu yok arkadaşlar. adamın tahrik olacağı varsa bir gülüşten de olur. bunun sonu kocalarımız tahrik olmasın diye kadınlar çarşaf giysine kadar gider.

kadınlara kısa şort giydikleri, instagram'da kalça fotoğrafı paylaştıkları için "edep ya hu" diyenler gerçekten neyi savunduğunun farkında değil sanırım. interneti falan komple kapatalım isterseniz? nasıl olur? o zaman yeterince koruyabilirsiniz kocalarınızı :)

erkekleri birer mal, isteklerine hakim olamayan akıl fukarası koca birer bebek gibi göstermekten vazgeçin artık. siz böyle gösterdikçe onlar da pek tabii "erkeğim engel olamıyorum hayatım, bir kereydi oldu" deme pişkinliğini, hakkını kendinde bulacak ve hatta bazı "hasta" olanları "erkeğim, şort giydi ve beni etkiledi" deyip otobüste gördüğü kadına tekme tokat girişme cesaretini gösterecek.

bazı şeyler anlık olur, tamamen fizikseldir, etkilenirsin, olabilir. erkeğin bu "etkilenme" olgusunun kadındaki karşılığı "arzulanmayı arzulamak". işler böyle yürüyor zaten. normali bu. nasıl bazı erkekler etkilendiği zaman kendine hakim olma konusunda zayıfsa bazı kadınlar da arzulanmayı arzulamak konusunda zayıf. tahrik olduğunda kendine hakim olamayan adamlar olduğu gibi, sevgilisi olan adam tarafından arzulanmak isteme dürtüsüne engel olamayan ve bunu apaçık yapan kadınlar da var. doğamız gereği bu böyle. ama herkesin aklı var. erkekler de salağa yatmasın lütfen. şartlar eşit. sadece bunu uygulamaya döküp dökmemek kişinin tamamen kendi iradesi, kendine ve birlikte olduğu insana olan saygısıyla alakalı. id'e yenik düşmemek lazım tabii.

düşünsenize tatile falan gidiyorsunuz ama kısa şort giyen, tanga bikini giyen kadına kızıyorsunuz.

"kocama dokunma" komik.
  • kocanız başkalarına dokunmayacağını bilmeli, ya da dokunursa sonuçlarını herkes kabullenmeli.

geçen haftanın en saçma 2. olayı
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap