şükela:  tümü | bugün
 • hobi olarak akp il kongrelerini ziyaret eden başkanlara sahip takımlarda rezonans yaratmamasını umduğum açıklama:

  "başakşehir'de önümüzdeki süreçte çözülme başlar. 30. haftaya kadar 10 puan daha kaybedebilirler. tecrübeleri de şampiyonluk için yetersiz... beşiktaş'ın ise çok zorlu deplasmanları var. sırasıyla, konya, trabzon ve başakşehir'e gidecek. galatasaray'la da rakip sahada oynayacaklar. şampiyonlar ligi'nde yıpranacaklar. bu yükü sonuna kadar taşıyamazlar..

  en önemli rakibimiz galatasaray. fikstürde çok büyük avantajları var. bizimle oynayacakları derbiye kadar kolay kolay puan kaybetmeyeceklerdir. o maça kadar minimum 10 puan toplarsak, derbide onları yakalama şansımız doğar... ertesi hafta (27. hafta) onlar trabzonspor ile oynayacaklar. o maçın sonucuna göre liderliği devralabiliriz. yeter ki biz bu süreçte kendi maçlarımızı kazanalım."
 • eğer olay trabzonspor maçına kalırsa ''kupamızı verin''diyen hamsiler en az 3 4 farkla yenilirler,ki fenerbahçe şampiyon olmasın,yıllardır rakiplerin stepnesi olan bir takımdan kocaman'ın umut beklemesi enteresan
 • fenerbahçeliyim ancak bana aykut hoca'nın bu söyleyişleri biraz itici geliyor...

  başka takımların ne yapıp ne yapmayacağına kafa yormaktan çok, takımımızla ilgilenmesi daha hoş olacaktır..

  zira; fenerbahçesini canından çok seven bir taraftar olarak; psikolojik üstünlüğü bu şekilde değil sahada ele almamız gerektiğini düşünüyorum....
 • başakşehir ve beşiktaş'la ilgili hakem suçlamalarıyla algısını oluşturup işin o kısmını kendince halleden aşofmanlı açıklamaları.
 • geride kalan son iki sezon aykut kocamanı haklı çıkartıyor.
  bence de öyle olmalı zaten.
 • klasik bir 'dediği öğrenildi' haberciliği. aykut kocaman yakın çevresine söylemişmiş. böyle haberlere de atlayıp, satırlar dolusu yorum yazılıyor.
 • bir kaç zaman önce de bizim rakibimiz başakşehir diyen bir galatasaray vardı, sonra başakşehir’den 5 yediler. hatta başakşehir de as futbolcularını uefa’da oynatmayıp, beşiktaş için dinlendirmişti falan. oluyor böyle şeyler fazla takılmamak lazım.

  boş insanın yaptığı boş açıklamadır.
 • ''dediği öğrenildi haberciliği '' değil de gerçek olma ihtimali yüksek görülecek açıklama. içeriği itibarı ile zaten mantıklı. aykut kocaman'ın tarzı da belli. sürekli psikolojik savaş, gerilimi yüksek tutma taktiği. bu meyanda fatih terim'i bile yaya bıraktı. ama tansiyon yükselmiş, taraftarlar bir birine girmiş, umurunda değil. tam makyavelist, dört dörtlük sinsi. şu işlere kafa patlattığı kadar pozitif futbola yoğunlaşsaydı farklı konumda olurdu. ama adamın tabiatı bu. ali şen boşuna kapının önüne koymamıştı bunu, şampiyonluğu getirdiği trabzon maçının hemen ertesi gününde.
 • uydurma haber hoca böyle bir açıklama yapmaz. maksat sayfa dolsun, tık alalım haberi. yarın resmi siteden yalanlama gelir.
 • doğru açıklamadır. sen zaten beşiktaş’ın rakibi olamazsın, kabul et ki o seviyede değilsin 2 yıldır.

  ayrıca 25 şubat 2018 tarihinde vodafone park’ta sana rakip olmadığımızı bir daha göstereceğiz merak etme.

  edit :ali palabıyık derbide forma giyecek mi bilen varsa yeşillendirsin, dengeler değişebilir bu durumda