şükela:  tümü | bugün
  • emekli sanatçı yeliz yeşilmen hanımefendi'nin beyanatı. ama gerçekten hak verdim.

--- spoiler ---

posta gazetesine konuşan yeliz yeşilmen,"gerçekten koca parası mı yiyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? tabii ki de çatır çatır yiyeceğim. zirvenin en top noktasındaydım. her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. e, yerim tabii! o mu benim paramı yiyecek? her kadın kocasının parasını yiyecek."
    --- spoiler ---

http://m.ensonhaber.com/…in-parasina-guveniyor.html
  • adamın ömrümü yemesin de parası helal, hoş olsun.
  • aynı kadın muhtemelen aldatılma haberi çıktığında da aynı mantıkla kocasını boşamayacaktır. yoksa diğerinin o paraları yeme ihtimali bunu çıldırtır.
    (bkz: gurursuz kadın örneği)
  • soruyorum kim yiyecek iki insan hayatını birleştirmiş kadın kazansa ve erkek yese yine aynı şeyi söylerim. karşı çıktığınız şey evliliğin kendisi ama götü yemiyor bizim millet evlilik dursun eee içeriğiyle oynayalım, oldu.
  • "koca parası yemek" gibi çirkin bir kavramı meşrulaştıran sözlerdir.

eşitlikçi yazar hanımları da bu başlık altında görürüz inşallah, değil mi ama?
  • kocasıdır, işini bırakmıştır elbet yiyecek de benim aklıma takılan "zirvenin en top noktası" kısmı oldu.. enteresan..

şimdilerde ciciş kardeşlerin yerini doldurduğu kısımda olduğunu düşünmüştüm hep.. cicişler de zirvededir belki bilemiyorum, benim cahilliğim..
  • büyük ihtimalle sosyal medya lincine maruz kalacak olsa da, türk kızlarının büyük bir kısmının içinden geçenleri söylemiş hanımefendi.

bu yaşam formları için "koca" demek hayatı paylaşacağın bir arkadaş, yoldaş değil, sütü sağılacak bir "inek"demektir. hanimefendinin kendisini aldatma ihtimalini bile maddiyat üzerinden değerlendirmesi bu yüzden işte.

ayrıca yarın öbür gün "kocasının parasını yiyecek"başkaları çıkarsa yüklü nafakalarla boşanıp ineği sağmaya devam edeceğine şüpheniz olmasın.
  • olsun benim de vajişim var ama diyen kezbanları hatırlatmıştır.