şükela:  tümü | bugün
 • daha doğrusunun `kocamustafapaşa formuna saldıran hacı abi lakaplı canlı` olduğu, şu videoda da görüntülenebilecek, ağzında küfür, elinde sopayla, son derece haklı özgürlüğünü kullanan insanlara saldıran canidir. akp'li olmasına şaşırmadığımdır.

  (bkz: barış arslan)

  [https://twitter.com/…tus/355501432356630528/photo/1 https://twitter.com/…tus/355501432356630528/photo/1]

  [http://www.facebook.com/tikkyboys.x http://www.facebook.com/tikkyboys.x]

  deniz atam: ''kocamustafapasa'da halka saldıran hacı abi lakaplı vatandaş buyrun, yine biz bulduk siz bırakırsınız kesin. link ''
 • kendisi facebook hesabından umuma açık şekilde fotoğraflar paylaşmakta ve bu fotoğraflardan birinde bir çocuk ki kendisi yeğeni olduğunu söylüyor ve elinde bir tabanca ile poz veriyor. altında da yorum olarak şu yazıyor

  "ne yapıcan dedim kılıçdaroğlunu vurucam dedi niye dedim çapulcuların başı o dedi doğru yoldasın yiğen"

  edit: böyle iyi mi gg ispiyoncusu?
 • evet, yarın ekşi sözlük'ün gündemini süsleyecektir, belli oldu. facebook hesabına ' bundan sonra k.m.paşa meydanında gezi eylemi bitmiştir ' yazmıştır. yarın bakalım, hasan gülcü gibi yazdıklarını silecek mi?
 • akp'nin askerlerinden biri. barış arslan denenin hesabı incelenirse "bundan sonra k.m.paşa meydanında gezi eylemi bitmiştir" yazdığı görülebilir. fotoğraflarında da hacı abi denen gözükmektedir çok net bir şekilde. yanlış kişi ifşa edilmiyor yani. ayrıca elemanın herkese açık paylaşımları bunlar. sokak ortasında terör estiren ruh hastalarının kimliğinin açığa çıkmasından rahatsız olan varlıklar da var. haktan hukuktan yanaymış gibi savunuyorlar bir de şunları. yazık lan.
 • dünyanın her yerinden girilebilecek ve resimleri görülebilecek bir sayfaya sahiptir kendileri. özel hayatı mı kalmıştır allah aşkına?
 • profil sayfasına göre şile'de vakit geçirmiş. hele bir de şileliyse aynı memlekettensek ne yaparım bilemem. hemide aynı semtteyiz.

  (özel hayattan dem vuranlar: adam mahremiyetine sizin kadar özen göstermemiş ki paylaşımlarını herkese açık yapmış. ayrıca bu hedef göstermek değil bir suçluyu, bir saldırganı ortaya çıkarmaktır.)
 • faşist mahluk. azalarak bitmesini beklediğim bir düşüncenin kölesi. görmeye, aynı havayı solumaya, aynı dünyada bulunmaya zar zor katlanılacak kişi. maalesef insan diyorum ona.

  ama komik bir figür olarak kalacak. akıllarda nasıl bu zihinlere karşı yıkacağız faşizmi diyen arkadaşlar varsa, biz değil, onlar bu duruma çok fazla takılmış durumdalar. dönemleri çatırdıyor ve görüldüğü gibi kurtarma peşindeler.

  başlarına yıkacağız. durmadan, yılmadan, onlar öfkelenecek, biz güçleneceğiz.

  bugün halen hatay'da olanlar ,,

  hakkında kaçımızın ilgisi ve bilgisi var diye soruyorum ama bir yandan da..

  gg editi: 'düşüncenin kölesi' değişikliği.
 • özel hayat'tan haberi olmayan, tarafını tuttuğu insanların şiddetini meşru görebilen (bkz: #35180050) , bunları yapmayanları da gerizekalı olarak nitelendiren yazarların savunduğu hacı abidir.

  özel hayata saldırıyla mücadele mi etmek istiyorsun? hadi doğru melih gökçek'in twitter hesabına.
 • bir yanlis anlasilma olmasin diye duzeltme yapayim.
  insanlara sopalarla saldiran grubun elebasi bop esbaskanidir.

  edit: gg ayari
 • k.mustafapaşa forumu sayesinde çok daha kalabalık olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap