şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kocan kadar konuş adlı filmin devamıdır.

çekimlerine başlanmıştır.

oyuncular: ezgi mola ve murat yıldırım.

http://www.ucankus.com/…ay-sonra-ikincisi-cekiliyor
  • aaa ben daha birinciyi yeni izlemişken ikincisi geliyomuş :) çok sevindim yaa
  • sırf nevra serezli ve hümeyra'yı buluşturduğu için gideceğim film.

erkekler, mesaj size: "erkeklerin evlilik için yatırdığı harca tektaş denir."
  • bugün vizyona girmiş olan (bkz: kocan kadar konuş) filminin devamı olan filmdir.
  • belli bir eğitim ve kültür seviyesindeki insanların bu tip filmler için sinemaya gidip, ücret ödemesini ve 2 saat geçirmesini anlayamıyorum.

sinemaya gitmek istiyorsanız azıcık araştırın çok daha yaratıcı filmler var vizyonda onlara gidin.

biraz kafa dağıtmak için izlenebilir, komik film kategorisinde görüyorsanız bile bi kaç ay sonra televizyonlarda sürünecek bu flm. ne gerek var.

yani yarısında çıkmaya bile değmeyecek bir film.

daha izlemeden kötüleyerek ekşici misyonumu tamamladığımı sanıyorum.

esen kalın, hoşçakalın...
  • komedi filminin devam filmi. bu tarz filmler icin sinemaya giden bir tip değilim. acikcasi illa para verip bir film izleyeceksem kaliteli, alisilmadik bir konu, bir dolu beyin firtinali vs. uzerine dusundurup bir kac gun etkisinde bırakacak bir yapım olmasini beklerim. kalitesiz demiyorum filme yanlış anlaşılma olmasın. bu film bir dolu kliselerle dolu eglenceli bir seyirlik. kisaca abartmayin.
  • sırtını ezgi mola'ya dayayıp köşe olmuşların olmamış filmi.
  • ezgi mola'nın tatlışlığının etkisi büyük; gayet keyifle izlediğim film. tatil dolayısıyla sinemalar tıklım tıklım olmasına rağmen, nice bayık romantik komedilerin arasından sıyrılıyor; hakikaten eğleniyorsunuz.

çok da şe'yapmadan gidin ya amaan, bi daha mı gelcez dünyaya <3
  • 1 saat 48 dakika süren film.
  • düğün dernek saçmalığından sonra mis gibi gelmiş filmdir.

geçenlerde zap yaparken eşimin "dur dur, ben bu filmi sinemada izledim çok güzeldi" demesiyle biraz bakayım demiştim. iki dakika derken sonuna kadar izletti film kendisini. ben bu kadar kaliteli türk filmi yapımları neredeler diye kendi kendime sorarken bunu bildiğin televizyonda bulmuştum. yenisinin de yapıldığının reklamını arada görünce "gidelim kocacıııım" ısrarlarına dayanamayarak çıkar çıkmaz kendimizi sinemada bulduk.

filmin konusu basit ve sıradanda olsa oyunculuklar ve senaryo filmi sonuna kadar izlettiriyor. mutlu sonlu romantik komedi filmlerinden, ama olsun verdiğim parayı sonuna kadar hakediyor.

film ekibinin eline koluna sağlık.

bu arada not, filmi izlemeye hiç yalnız başına gelmiş erkek seyirci göremedim. genelde eşli ya da kalabalık kızlı gruplardı.

kendi başıma ya da erkek arkadaşlarımla da gidemezmişim, bu da buraya diğer bir not.