• üst kat komşumuz sıkıntılı bir hanım ablamız. daha evvel de onu birkaç kez uyardığım için bu sefer ben çıkmak istemedim. özellikle akşamı bekledim. eşim gelince çıksın şikayetimi bildirsin diye. her neyse klima taktırmışlar ve su akıtıyor. rahatsız edecek derecede hem de. çıkıp şikayetimizi ilettik yani iletti eşim. kocası evde yokmuş gelince söylerim demiş. birkaç saat sonra kapı çaldı açtım (eşim de dışarda o sırada) tanımıyorum adamı. tanıttı kendini. abi evde mi dedi? yok buyrun bakın siz dedim. yok girmeyim ayıp olur dedi. ne ayıbı alt tarafı cama bakıp çıkıcaksınız çok büyütmeyin dedim. baktı cama , birkaç gün içinde hallederim dedi. çıktı gitti. noldu yani? o lafı söyleyince boyun mu büyüdü? erkek evde olmayınca neden eve girilmiyor? zaten rahatsız olan biri olsam,kapı deliginden baktıgımda acmam kapıyı. böyle komşular asansörde gördüklerinde selam vermeye bile çekiniyorlar. ya da çekinmiş gibi yapıyorlar bilemiyorum. bana apartmanda namuslu numarası yapıyormus gibi geldi. çünkü gerçekten öyle olan biri o lafları sarf etmeye gerek duymaz. kendinden emindir. böyle sığ düşüncelerden sıyrılın artık lütfen!!
  • kibar adamdır. bunda pislik, art niyet yok. belki sen adama güvenmiyorsun, girmesini istemiyorsun. adam da böyle bi ihtimale karşı nazikçe izin alıyor.

bağzı kadınlara nezaket gerçekten de fazla.
  • adam gibi adam olan komşudur. keşke herkes aynı hassasiyeti ve ahlakı gösterebilecek potansiyelde olsa.

edit: kayıp/aranıyor editi silindi
  • kibarca izin almış olan iyi niyetli adamdır.
    izin alsa suçlu, almasa da suçlu. yahu ne yapsın bu adam. ?

(bkz: ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi)
  • türkiye gerçeğini iliklerine kadar hissetmiş bir abimizdir .

aynı asansöre binmeyen , erkeğin elinden para üstü almayan , erkeğin kalktığı koltuğa oturmayan o kadar çok insan var ki acaba yine böyle bir tipe mi denk geldik iki dakika girip bakayım desem ' aa ne münasebet sapık mısın ' tepkisini almak istemeyen abimizdir.
  • adam doğru olanı yapmış, başlık açmışsın.
    adam kötü bir şey söylese, yine başlık açacaktın.

bence senin canın başlık açmak istemiş abla, adamın kabahati yok.

tanım: değerlerine bağlı tipik bir anadolu erkeğinin ifşasını yapan yazar beyanı.
    adamın yaptığı harekete 10 üzerinden 10.
  • -gel gel bir şey olmaz.
    +peki.

az puşt değildir.
  • rezalet puanı 1/10
hesabın var mı? giriş yap