şükela:  tümü | bugün
 • birileri yazmadan ben yazayım.gerçek islam bu değil .
  bunun dinle filan ilgisi yok. bacak arası erkek egemen ahlak anlayışının binlerce yansıma şeklinden birisi işte. kadına iyi davrananı en hayırlı insan olarak öven peygamberin dinine inanıyor olamaz bunlar. gerçi bunların iyi olan herhangi bir şeye inanma ihtimali yok bence. bildiğin erkekliğe tapıyor bunlar. ne erkekmiş arkadaş, öv öv bitiremediniz.

  allah katında en makbul olanınız en muttaki olanınızdır. bitti.
 • (bkz: kadının ataerkil zihniyeti içselleştirmesi)

  aferin, dünya ilerlerken siz geriye gitmeye devam edin.
 • dövmeden yaptığım şey ve döverse yapmayacağım şeydir.
 • (bkz: gercek islam)
  dincilerin en hayirli insan dedikleri peygamberleri de 13 kadin arti cariyelerle harem kurmus ha.
  yetinmemis evlatliginin karisini bosatip kendisi almis. yetinmemis 9 yasindaki kizi almis.
  muslumlerin ideal insan tanimini yaptiklari kisi bu, gerisini siz dusunun.
 • sonra her akşam yemeğine gizlice az miktarlarda çamaşır suyu katarak şüphe uyandırmadan ölümünü keyifle izleyin.'' şeklinde devamı olması gereken önerme. kocanız sizi döverseymiş. kafa yapısına bak, cehalete bak. islama bile yakışmayacak bir cehalet anlayışı bu.

  bu cümlenin bir kadın tarafından sarf edilmiş olması dahi islamın kadın ve aile için ne kadar sakıncalı ve yersiz bir inanış olduğunu gözler önüne seriyor. herkes islamı türkiye'de modern kesimlerde uygulanan islam olarak algılamamalı, gerçek islam bu. modern islam dediğiniz türk gelenek, görenek ve adetlerinden kopartılamamış ve atatürk'ün gösterdiği yolda ilerleyen, dini bağlarını kopartmamış kişilerin uyguladığı islam.

  islam bataklığında doğmuşsundur amennah, bu batağa saplanmışsındır onuda anlarım. çevre baskısı şu bu derken mecbur kalırsın onuda anlarım ve hatta bu iranlı kadın gibi beynin pelteleşmiştir o bile bi yere kadar anlaşılır fakat modern kadının, türkiye ve daha gelişmiş ülkelerde yaşayan kadının islamı benimsemesini, ona uymaya çalışmasını anlayamıyorum. bu da seven s....lir, si... sevilir mantığı mıdır acaba.
 • şii iran'dan mı bahsediyorsunuz? hani şu alevi olan iran'dan. burada islam'a laf atanların bir çoğu alevi. acayip cahilsiniz lan! kendi kendini gömen ama bunun farkına varmayan acayip salak bir nesil yetişiyor.
 • sonra iç bacaktan yukarı doğru dilinizin ucuyla...
 • akla şu memri tv çevirisini getirir:
  https://i.hizliresim.com/8y1gbd.jpg
 • (bkz: #73956833)

  neymiş iran aleviymiş, burada bu sözü gömenlerde aleviymiş çelişiyormuşuz, cahiliz salak nesiliz.

  mal artığı öncelikle şiilik ile aleviliğin farklı olduğunu bilmiyor, türkiye'de ki alevilerin yaşam tarzından haberi yok, gelmiş buraya yaw siz çok re rö rö.

  hakikaten çok salak bir nesil yetişiyor.