şükela:  tümü | bugün
  • ne yapıyor olduğuna hiçbir zaman anlam veremeyeceğim kişidir. gariptir. ilginçtir.

edit: bir de başlığın başına "kocasının," koyduğunuzda mükemmel bir şey oluyor. tam oluyor.
  • uzak durulması gereken, kocasını aldatan eski karısını savunan yeni karısıdır. hatta kocasını aldatan yeni karısını savunan aldatan eski karının, birleşip kocaya dayak atma ihtimalleri dahi vardır.
  • belki de yeni kocasının eski karısıyla yeni planlar uygulayıp eski amaçlarına ulaşacaklardır.
  • (bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)
    ne anlatıyon annem sen ?
  • çok sayıda tanırım. hikaye şöyle başlar genelde; benim eşim çok iyi bir insan, dürüst, çalışkan, karınca ezmez çok iyi biri, iyi bir baba, sevilen mülayim bir insan... (haa birazdan ama diyeceksin ve ben onu aldatıyorum diye devam edeceksin)
    eşimin ikinci evliliği, biz onunla eşiyle boşanmak üzereyken tanıştık zaten... (külliyen yalan, adam karısını seninle aldatıyordu onu da tahmin edebildik)
    eşim son zamanda işe güce çok düştü benimle pek ilgilenmiyor (haaa abiyi boynuzlamana sebep lazımdı onu da buldun, hadi bakalım onu da yedik)
    aslında eşimin eski eşine de hak veriyorum, haklı yahu, düşünsenize bu adam onunla evliyken benle flört ediyordu ( ne flörtü be abla, otel, ev araba, asansör her yerde yapıyorduk desene sen şuna)
    eşimin eski eşine acıyorum aslında, neden mi? onu da ihmal etmiş eşim aynen bana yaptığı gibi ( waaow abla unuttun galiba, eşin bu kadını seninle birlikte olduğu için ihmal ediyordu)
    eee ne düşünüyorsunuz bir uzman olarak? sizce ben haksız mıyım, hatta eski eşi de haklı... (tanrı günahlarını affetsin çocuğum, çıkmadan günah çıkartma sandığına 250 lira bırak, ofya of)
  • tekrar evlenmek gibi bir mallık yaptığı için adam haketmiştir...

hatta bu kafayla daha beterini görme potansiyeli de mevcuttur. bi kez evlendin boşandın, daha sen belanı mı arıyorsun da tekrar evleniyorsun???
  • entry girmek için 5 dakika başlığı anlamaya çalıştım.

edit: ve farkındaysanız yine de bir şey yazamadım.
  • (bkz: gecersiz bir islem yurutmek)

kimin eli kimin cebinde amk?
  • tam olarak ne olduğunu anlayamadiğim durumdur.

ilk kocanın lezbiyen bir kadın olma ihtimali oldukça kuvvetli.