şükela:  tümü | bugün
25 entry daha
  • etik bir davranış olmasa da, yanlış bir adamı tercih edip daha sonra doğruyu buldu ise başka yapacak birşeyi olmayan kadındır.

not : erkeğim.
  • yok efendim duygu yok, yok efendim cinsellik yok, yok yanlış adamla evlendim vs. ulan bunlar bahane mi? boşanın ve ondan sonra ne yarrak yersen ye zaten.

şimdi değerli yazarlar burada medeniyet kasmayın. hepimizde katil refleksi var ve bir erkek olarak söylüyorum; eşinizi yatakta başka bir erkek ile sevişirken görseniz, o halle her şeyi unutur ikisini de öldürürsünüz. hümanist olmayın boşuna. bunun adı cinnet geçirmektir.

sen evi geçindiricem diye günde 8-12 saat çalış, yorgun argın eve gel ama o da ne? karın başka bir adamın yarrağını sizin yatak odanızda yalıyor. insanlar birbirini tanıyarak evlenmeli. sevgi ve saygı bittiyse ise boşanmalı ve ardından hayatlar şekillenmeli. evliyken başka biri ile şekillenmemeli.

türkiye şartlarında sonu maalesef ölümle sonuçlanacak kadındır.
  • dalga boyu sorunudur belki
  • sözlükte bolca bulunan kadın tipidir.
  • karısını aldatan erkek'ten daha az karşılaşılan bir olgudur.
  • beleş orospudur. amme hizmeti yapar. yol üstü hayrat çeşmesidir.
  • eşini sevmeyip, boşanmaktan çekinen veya korkan kadının yaptığı harekettir. insan başka birine aşık olabilir ama bunu eşini aldatmak suretiyle eyleme geçirmemelidir.
  • --- spoiler ---

gocan böğle siggebiliyo mu hıı
    --- spoiler ---
  • karı-koca, erkek-kadın fark etmez. cinsel anlamda veya değil fark etmez. insanı aldatmak ahlaksızlıktır. yanlış insan mı denk geldi? bırak. aldatma. aksi halde sadece kendini ucuzlaştırıyorsun.
80 entry daha