şükela:  tümü | bugün
 • hepimizin yaptığı eylem, önemli olan sadece yakalanmamak. yoksa taşlarlar yeminle
 • daha ilginç olan, haberi yayınlayan sitenin video adı altında 3 tane fotoğraftan 30 saniyelik slayt gösterisi hazırlaması.
 • karısını aldatan erkeklerin meydan dayağı çektiği bir adet metres erkek içeren haber.

  yüzde yüz eminim ki şu adamı dövenlerin en az yarısı karılarını aldatmıştır ya da aldatıyordur. böyle de iki yüzlü bir milletiz.

  aldatma eylemini tasvip etmiyorum; sevmiyorsan, başka arayışlara girecek kadar eşinden uzaklaştıysan zaten boşan gitsin; her ne bahane ile olursa olsun aldatmak şerefsizliğin dik alasıdır ancak sadece aldatanı ve aldatılanı ilgilendirir; size ne? o adam hırsız-arsız olsaydı yine korkmadan saldırabilecek, dövebilecek miydiniz acaba?

  demem o ki, keşke ilk taşı günahsız olan atsaydı ama ben bizim milleti tanıyorum abi, bu elemanı döven adamların en az yarısı aynı boku yedi, yiyor, yiyecek.
 • boşanma sebebidir. ancak mahalleliye ne oluyor onu anlamıyorum. namus bekçisi çomarlar araba sürmüşler üzerine adamın. ortada bir aldatma varsa sadece 3 kişiyi ilgilendirir. katil ruhlu linçci çomarlar. sinirim bozuldu. aldatılan adam dövse yine anlaşılabilir de üzerine araba sürmek nedir nasıl bir öfke ya aklım almıyor.
 • aldatmanın fıtratında var olan yakalanma.
  dini literatürde adı zina olan eylemi gerçekleştirenlerin toplumsal normlara göre cezalandırılmasıdır.
  haber sitesi, yarı çıplak demiş ama fotoğraflardan çırıl çıplak olduğu yani tam da iş üstünde yakalandığı belli. bu dingil, kaçarken mi düşürdü donunu amk? gerçi ayağında çorap var, yarı çıplaklığı oradan geliyor herhalde.
 • genellemelerin hastası bir insan olarak, çayırovası-dilovası-gebze üçgeninde sıklıkla görülen bir ahlaksızlıktır.

  bu eylemin sonucu olarak da; sıklıkla benzer hareketleri yapan bölge sakinlerinin ciddi bir kısmı yakalanan şahısları linç etmeyi görev bilmektedir.
 • çorapla sevişen bir adet görgüsüz barindirmaktadir. yazın ortasında yapmayın bunu bari amk kokuyo lan kokuyo.
  (bkz: çorapla sevişmek)
 • tecrübesizlik mi diyeyim yokluk mu diyelim, bilemedim...
  hadi 3 çocuklu kadın ile sevgili oldun bir bok yedin ne diye deplasmana gidiyorsun bire ahmak adam.
  şundan da eminim ki ; linç eden tayfanın yarısı bu adamın pozisyonunda olmak ister...