• güzel bir filmden efsane bir sahne gibi. izlemeye doyamadım. ayrıca yürek yemiş böyle bir kadın aldatılır mı ya?
    ek olarak gelen küfür ve saçma sapan sözlerin tamamını şikayet ettim. kelime kelime açıklayayım belki anlarsınız. şiddeti elbette ben de sevmiyorum ama söz konusu insan eşini aldatırken yakalanıyor. biraz empati kurabilseniz keşke. kim eşinin kendisini aldattığını görür de çeker gider mahkemeye boşanalım der? kadının eline sağlık takdir ettim. ayrıca herkes sizin gibi geniş değil.
  • şiddeti kadın uygulayınca neden bu kadar mutlu olduğunuzu anlamadım. aynı kafayı erkek kadına atsa burnunu muhtemelen kırmış olsa bu kadar sevinecek miydiniz? ülke olarak kafayı yiyoruz yavaş yavaş
  • en son vurduğu sol direkle nakavt etmiştir. ellerine sağlık ablamızın.
  • başta kafa mı atıyor ben mi yanlış gördüm?

#ablabizidedovsene
  • kesin bir süre önce öğrenmiş ve hızlandırılmış sokak döğüşü dersi almış abla.
  • twitte ki yorumdan alıntı: "abla adamı red skulla çevirdi"

ve altında onlarca beğeni :d
  • çok sevdiğinden mi böyle şiddetli vuruyor acep
  • aynısını erkek kadına yapsaydı burası şuan yangın yerine dönmüştü.
  • bu videoya "ay ne güzel yapmış" diyen başta hanım izleyicilerimiz, kadına şiddet hadiselerinin önemli bir kısmını onayladıklarından habersizler. e farkında olsalar kendilerine yavşak denmesini kolay kolay kabul etmezler herhalde, değil mi?

videodaki adam gerçekte ne yapmış, kadın her şeyi doğru biliyor muymuş, aklı yerinde miymiş... aman sakın o güzel kafanızı yormayın böyle şeylere.

sonra kimse şaşırmasın insan insana bunu nasıl yapar diye. hemen herkesin bilinçaltında şiddetin kendince doğru bir zamanı var. yeter ki insanın kendisine uygulanmasın.
hesabın var mı? giriş yap