• ben burada ortağa değil katil olan adama aciyorum keşke ikisinin de dünyasını mahkemelerde karartsaydi ama başa gelmeden konuşmak kolay
  • evli bir erkek metresini hamile bıraksa adamı linç edecek feministlerin ilgi göstermediği başlıktır. kadın aldatıyorsa bir nedeni vardır onlara göre.
  • gece gündüz burada evli kadınla ilişki şöyle güzel, ona böyle yaklaşacaksım, şöyle ilgi göstereceksin diye taktik veren gerizekalılar 5 kurşunu görünce akıllanırlar umarım.

çoğunuz gerçi bi sikim yaptığı yok, evli kadın ayartacak kadar iyiyim imajı verip sözlükten 100 kilo bi kız belki düşer umuduyla yazan mallar olduğunuzu biliyorum da şurda yazınızdan cesaret bulan 1 kişi bile çıksa sonu mezarda bitebilir.

burası türkiye arkadaş. birisinin karısıyla yatarsan öyle amerikan filmlerindeki gibi "demek karımla yattın adi pislik" lafını duyup iki yumrukla yırtamazsın.
  • orospu bir adamı mezara diğerini hapse tıktırdı. kadın? toplumun vicdanında. bu da en zoru.
  • olum su baslik altinda daha siddetli kavga edin. sarmiyonuz artik.
  • (bkz: ortağına sor)
    (bkz: bunu ortağına sorsana delikanlı)

kadındaki rahatlığa bak, ortakla yat, çocuk yap, kocan anlayınca "ortağına sor" de.

adamların biri mezara biri hapise, bir am uğruna yarab ne güneşler batıyor.
  • her gün bu tarz olaylar yaşanıyor ve erkeklerin zeki davranmaması sebebiyle, bir erkek mezara, diğer erkek hapishaneye düşüyor, kadın ise 3. başka bir erkek bulup, hem sevişmeye hem para yemeye devam ediyor.

mesela bu olayda devletin ve hukukun, kadına ''tahrik, adam öldürmeye azmettirme vs...'' gibi 2-3 farklı suçtan yargılaması lazım.
  • kadınların aldatma olayı ile ilgili yaşayan bir ansiklopedi olarak durumu açıklayayım. bu yaşıma geldim (35+) evlenmedim. çünkü evlilik kurumuna olan inancım temelden sarsılmıştır.18 li yaşlarımdan itibaren bana çıkma / gecelik beraber olmayı teklif eden sinemada kulağımla oynayan ( kocası da orada) yalnızım görüşelim mi? mesajı atan her yüz kadından 95 i evli idi maalesef.neredeyse tamamı örnek çiftlerdi. bazıları sonradan itiraf etti. bir hafta kadar zaman sonra "sana bir şey söylemem lazım" diye başladı mı.hah derdim iyi ihtimalle evlendim ayrıldım kötü ihtimalle evliyim diyecek. tabi evliyim derlerdi.evli olduğundan emin olduklarımdan kaçtım hep. arada kaynamıştır mutlaka.malum sonradan öğrenme vs.
    bu kadar kötü örnekle bile inancım sarsılmamıştı. ama bir gün son kalem de yıkıldı.çok iyi 2 çocuk sahibi kocasını seven bir kadın vardı. benim bas gitarist ( böyle insanlarla gezmiyorum arkadaş ama numarası bile yok facede kayıtlı değil) ben bu kadını indiriyorum dedi.inanmadım. amerikan polisi gibi kahve falan aldım arabada bekledim. kadının kocası işe gitti. dediğim şahıs hop eve. o zaman son kalem de yıkılmış oldu
  • adam cinayetten ceza alacak. kadının da cinayete azmettirmekten ceza alması gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap