• evine dantel ve fiyonk almak için 2 işte birden çalışan dünyalar tatlısı koca. *
  • muhtemelen rus'tan rus'a koşan, zeka yaşı 6'da kalmış karısını boğmamak için mutluymuş rolü yapan, paylaşılan fotoğraflarda dokunsan ağlayacak gibi görünen varlık.
  • karisinin kankitellalariyla iyi gecinmek bas sorumlulugu olan canli.
  • eski kafalı türk erkeğinin orta vadede kendi başına ördüğü çoraptır.

sürekli sağda solda gördüğümüz, son dönemde hepten cılkı çıkan ya da bir sekilde derlemeleri yapılıp gündeme getirilen "eltişkoma sunumsuz yakalandım" kafasını yaşayan kadınımsıların sabah kalkıp işe gidip, dünyaya herhangi bir değer katma gibi bir kaygısı olan, gerçekten bir işe yarayan -illa atom parçalamasına gerek yok- gerekirse çalıştığı restoranda, çay bahçesinde müşteriye servis yapmak tek düzeliğinde bile olsa bir işi olan varlıklar olduğuna kesinlikle inanmıyorum.

bu kadınların muhtemelen kullanılsa ortalama sen/ben kadar olan aklını çokoprense kurdela bağlayıp bisküviyi sandalyeye oturtmaya kullanarak varoluşunu tasdikleme halini normalleştiren, "kocam çalışsın ben ona hizmet edeyim, benim varlık amacım/marifetim her tarafını gerçeklik dışı süslediğim evimde misafir ağırlamak" çıldırmışlığını onların gözünde kabul edilebilir kılan "kız dediğin okumaz", "kız kısmının ne işi var?", "ben karımı çalıştırmıycam, otursun yemek yapsın" kafasıdır.

evet beyler, siz yaptınız, biz yaptık.

psikolojik olarak öyle kabul edilemez bir ortam yarattık ki yıllarca, bu kadınların yarısı, kendisine çok küçük bir hareket alanı yaratıp, biraz ayakları üzerinde doğrulup "feminizm" gölgesi altında sosyopat oldu. kalanı da babasının premsesi kociskolatasının tatlışı oldu.

tüm babişkolara, kocişkolatalara selam olsun. canına yandığımın memleketinde toplum olarak bi boku düzgün yapamadığımız gibi tenzih edilecek küçük bir grup dışında tüm kadınların da ayarını kaçırdık.

hayırlara vesile olsun.

edit: imla
  • ahahahahaha bu ne be. eşi kendisinden böyle bahseden bütün erkeklere sabır diliyorum.
  • (bkz: kocişella)
  • (bkz: yazık la)
  • nutella kavanozuna düşmüş türk erkeği imajı uyandırmaktadır insanın aklında.
hesabın var mı? giriş yap