• trt 1'de cuma ve pazar (tekrar bölümü) akşamları yayımlanan yerli dizi. tarık akan, sevil üstekin, zihni göktay, ebru cündübeyoğlu, ozan güven gibi ünlü oyuncular rol alıyor. unutulmaz basketbol dizisi beyaz gölgeyle "coach'um benim" arasında birçok benzerlik olması enteresan tabii.
  • neredeyse dunya çapindaki tum dizilerde oldugu gibi,lisedeki 16lik çocuklari 20-25yas arasi gençlerin oynadigi,yeni nesil yerli gençlik dizilerinden olan basarili buldugum bir yapim
  • serdar akar'ın yönettiği, trt de cuma akşamları yayınlanan, 30una yakın kızlar ve erkeklerin liseli tribine girdikleri, yine de senaryosu ve hareketliliği bakımından çok da göze batmayan, vasat bir yerli beyaz gölge versiyonu.
  • almanyadaki turklerin trtint meraki sebebiynen sikca karsilastigim , artik seyretmeden duramadigim , sasirtici bicimde guldugum dizi. ancak asil olay sudurki : tarik akan ve o kiz -ebru cundubeoglu mu- arabada okula giderikene fonda calan parca beatlesin girludur. bu parca oraya bilerek mi yerlestirilmistir ? bu sirada calmakta olan radyo kanali nedir ? turk dizileri nereye kosmaktadir ? seklinde soru yagmuruna kapildigim dizi.
  • trt1 de cuma akşamları yanınlanan denk geldikçe seyredilebilesi yeni tarık akan dizisi!kadro oldukça güzel,çok önemli isimler var!beyaz gölgenin yerli tribi!