şükela:  tümü | bugün
 • yolu oralara düşen bir arkadaşımız vasıtasıyla denk geldiğimiz ve mis gibi ızgara ete doyduğumuz, herşeyi ile leziz ve harika mekan. köftesi başta olmak üzere, tüm etleri, herşeyi özel buranın. tadı muazzam. yoğurtlar güzel, salatalar güzel...

  fiyatlar uygun, menüler zengin, üstelik ister tek git, ister arkadaşlarınla git, ailenle git; bu tadı herkes tanısın. sevgilinle de git ama, o kokular menüler arasında olayı abarttığında karşında otururken soğumasın senden, ona dikkat et.

  mekan, bayrampaşa, yıldırım mahallesinde.

  köfteci mehmet usta, yıldırım mahallesi'nde, el arabasında köfte yapıp satarak başlamış işe, sonra küçük bir dükkan, derken şimdiki dükkan. öyle muazzam bir tesis değil ama güzel işte.

  az köfte, az tavuk pirzola, az et pirzola öneriyorum ben ilk deneyeceklere. ayrıca mutlaka yoğurt söyleyin, bir de çoban salata.
 • bir köfte tadıyla insan dilini ne kadar uyarabilir cevabını neredeyse bulmuş mekan. insan böyle bir yer bulunca övsün de ünlü mü etsin yoksa övmesin ve mekan kendine mi kalsın bilemiyor. genelde olduğu gibi boş bir profesyonellik ve elitlik yüzünden şişirilmemiş, lezzetiyle kulaklara yayılmaya başlamıştır. aferin, çok doğru yoldasınız diyeyim.
 • vedat milör ün acilen görmesini dilediğim, semt ızgaracısı. taksim de yemem orada yerim o kadar diyeyim.
 • mutlaka köftesinden yenmesi gereken mekandır.

  yanında olan acı sosa köfteni bandırmak suretiyle ağzına attıktan sonra halis tereyağı dökülmüş çoban salatasına daldırıcaksın çatalı, mmm işte bu!
 • kofteleri eskiden daha güzeldi artik aceleye getiriyorlar. talep fazla olunca oturmaya yer bulunmayacak duruma geldi nu da lezzete eksi olarak yansidi. ayrica fiyatlarda oyle ucuz degil, burayi tercih edeceginize 50mt ileride vedatilor onayli mirza koftecisi f/p olarak üzmez.
 • (bkz: #46589148)
 • bir gece vakti yolumuzu ararken karşımıza çıkan çölde vaha gibiydi. bilmeden etmeden doluluğunu görüp oturarak bulmuş olduk.

  et ve sakatatlardan oluşan karışık tabağındaki her parça çok lezzetliydi.

  fiyat konusunu merak edenler için de gözünüz korkmasın butik bir hamburgerciden çok daha fazla ödemezsiniz.

  son söz olarak olsa da yesek tekrar tekrar gidilir.
 • köftesini pek sevmem mirza köftecisi dururken gidip mehmet usta dan yemem. fakat karışık ızgarası süperdir öneririm. son dönemde fiyatta bir artış söz konusu fakat ızgara için gidilir.
 • mekanı yeniledikleri için fiyatlara dokunuşta yapmışlar ızgaraları güzeldir ama yemekleri mutlaka denemelisiniz acılı üsküp kebabı favorimdir.burada çalışan garsonları ayrı severim her gittigimde sohbet ederiz yıllardır giderim hep aynı çalışanlar.evde yemek yoksa soluğu burada alıyoruz kendimi rahat hissettigim nadir yerlerden.
 • adının köfteci olduğuna bakmayın, köftesinin bir numarası yok. çok sayıda sulu yemek var, fena da değiller ama kuru fasulyesi bambaşka.