• izmitte içeride 500 kişinin olduğu bir şubesine girdik. zar zor yer bulduk içerisi ana baba günü gibiydi. neye verdik siparişimizi köfte, patates kızartması bilmem ne. hanım diyor ki 1 saatte gelmez. bende okudum önceden ekşide, ondan girdik zaten dedim.

tam 3 dakika sonra masamız donatılmıştı. afiyetle lüplettik köfteleri.
  • hakkında yapılmış en iyi tanım için (bkz: fakir nusreti).
  • eskiden f/p oranıyla dikkat çeken bursa ile başlanan yolculuğa batı karadeniz ile devam eden 10 üzerinden 7 lik bir köftecidir efendim. köftenin yanında 3 4 çeşit daha vardı ama hatırlamıyorum hepsini yalnız bu ara biraz zamlandımı ne oldu eskiden parasını vermek koymazken şimdi hesaba bi bakar oldum :/
  • bok atarken iki kez düşünülmesi gereken köfteci. şöyle ki:

1. her yer köfteci kaynarken bu adam sadece işini düzgünce yaparak zincir haline gelebilmiştir. başlıbaşına bu bile takdire değer bir başarı öyküsüdür.

2. hangi işletmesine giderseniz gidin, aynı kalitedeki aynı yiyecekleri aynı fiyata yiyebilirsiniz.

3. köfteci yusuf'ta kasanın önünde kuyruk olup sikindirik tepsilerle hapishane yemeği alır gibi yiyecek almak yerine masaya oturur ve çok kısa sürede insan gibi garson hizmeti alırsınız.

4. siparişleriniz çok kısa sürede ve taze hazırlanmış olarak masanıza gelir. mikrodalgada ısıtılmış donmuş ürün koymazlar önünüze.

5. herkes köftesine bok atmış. köftesi süper olmayabilir ama ortalamanın altında değildir, taze olarak pişer ve önünüze gelir, içinde sağlığa zararlı ve abuk subuk şeyler olduğuna dair bir şey duymadım. bu kadar düşmanı olduğuna göre öyle bir şey olsaydı herkes duyardı herhalde.

6. eğer köfteyi beğenmiyorsanız yine çok uygun fiyatlara pirzola, kuşbaşı gibi et türevleri de yiyebilirsiniz.

7. sonuç olarak köfteci yusuf, günümüzde dar gelirli insanların bile çoluğunu çocuğunu götürüp arada bir et yedirebildiği, her işletmesinde maksimum sayıda kişi istihdam eden ve her işletmesinde aynı kalitede hizmeti aynı fiyata vermeyi başarabilmiş yerel bir kahramandır.

beğenmeyen gidip hamurun içinde iç yağı yesin. siee
  • fiyat/kalite açısından bakıldığında türkiye'deki en iyi köftecilerden biridir.

köfteci olmasının yanında çok lezzetli kaymaklı ekmek kadayıfı da yaparlar.
  • et yemek için gidip et hariç salata vs. gibi herşeyin yedirildiği yerlerden değildir. et yemek için gidersin et yersin. incik tavuk ve köfte hem lezzet hem de fiyat açısında güzel kombodur.

hizmet, servis hızı, güleryüzlülük, fiyat ve lezzet açısından ideal bir yemek zinciridir.

doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama spor sonrası protein ihtiyacımın büyük bir bölümünü buradan karşılamaktayım.
  • etrafimda olsa abartisiz haftanin yarısında buradan yerim, fiyat uygun, ürün lezzeti 7/10 derecesiyle tatmin edici. sadece köfte bazında yazmıyorum, sunduklari her et ürününde cafcafli restaurantlar ile ayni damak tadini yakalayabilirsiniz ama siz tabaginizda sunum arayan ve lezzetten ziyade gorsele onem veren bireylerseniz size gore bi yer değil. çünkü burasi sadece et yemek ve bundan haz almak isteyenlerin seveceği tarzda bi yer.
  • cogu yazar servisin ne kadar hizli oldugundan bahsetmis, mesai saatleri 10.00-20.30 , 12.00-22.30 oldugu saat araliginda sadece yarim saat yemek molasi ve sadece hafta ici gecerli olan 15 dk cay molasi var. anlayacaginiz siz masaya oturunca koftelerin 1 dk da gelmesi icin elemanlarinin canini cikariyolar. umarim elemanlarina bu kadar kotu davranan isletmenin dususu de bir o kadar kotu olur.
  • yemekleri lezzetli/guzel olmayan, mitozla cogalan bir yer.
  • susurluk dinlenme tesislerini andıran şubeleriyle müşteriye ucuz ve bol et ürünü sunan işletme. köftelerin tadını beğenmedim, ödediğim hesabı beğendim.
hesabın var mı? giriş yap