şükela:  tümü | bugün
  • "gökten amcelina coni yağsa bize kalkar pascal düşer işte böyle o da yerden seker bir tarafımıza girer, sonra uğraş dur." daloglu teasera sahip film.

sesli güldüm aq.
  • kadrosu saglam: erdal tosun, salih kalyon, cetin altay ve arzu yanardag. teaserlari ve fragmanindan gordugum kadariyla oldukca keyifli bir film geliyor gibi, gerci sadece arzu yanardag icin bile gidebilirim ama fragmandaki geyikleri begendim. nays...
  • filmi çıktığı gün izledim. hakkındaki görüşlerim şunlar:

--- spoiler ---

aşırı derecede bel altı bir film değil. bazı espriler küfürlü ama tamamen küfrün üzerine kurulmuş bir film değil. (bkz: recep ivedik)

oyunculuklar gayet başarılı zaten pek geniş bir oyuncu yelpazesi yok. toplamda 8-9 oyuncu var.

filmin ilk yarısının son 5 dakikasında ve filmin son 5 dakikasında bayağı güldüm.

toplamda 9-10 dakika sıkılabilirsiniz.

müzik tercihleri gayet başarılı, eğlenceli müzikler var.

filmin sonu daha iyi bağlanabilirdi.

film aşırı derecede komik olmasa da eğlenceli sayılır, paranız boşa gitmeyecektir.
    --- spoiler ---
  • bir film nasıl manasız ve ansızın biter diye düşünüyorsan, koğuş akademisi filmine gitmen yeterli. dumura uğradım resmen!..
    tam omuzuna yattığım ve hadi gelsin gülücükler artık diye düşündüğüm anda "haydi lillillillillil li li li yar" şeklinde bir şarkıyla bitirip, müzikal bir hava vermekte neyin nesi?

hayır erdal tosun da bir yere kadar...
  • oyuncu kadrosu iyi gibi görünse de koca film 4 karakteri izliyorsunuz ve haliyle sıkıcı oluyor. bazı sahneleri komikti fakat senaryo ve genel olarak ele aldığımızda kötü filmdi.
  • arada çok güzel göndermeleri olan bok gibi film. izlemeyin.
  • bir zamanlar anadolu'da, kabadayı, av mevsimi, babam ve oğlum gibi filmler de film bu da film. hepsine film deniyor.

zaman kaybı.
  • kolonya ile kafa bulan koğuş sahnesi çok efsane.

bir de: --- spoiler ---

brad pitt'i kim sevmez? - edward norton sevmez
    --- spoiler ---

kısmında güldüm.

gün içi eğlencelikmiş kendisi.

edit: bitt ne ise :)
    yıllar sonra: üstüne bir de brab...
  • güzel atıştırmalık film. ekşicilerin bu kadar az yorum yapmasına şaşırdım.