şükela:  tümü | bugün
  • koinal.io kredi kartıyla koin satmaya başlamış. bitcoin, ethereum, litecoin, ripple bir de bitcoin cash satıyorlar. denemek için ripple aldım. ödeme aşamasında 3d de çıkıyor, siz de çıktığından emin olun.

https://www.koinal.io/
  • ortalama türk alım-satım borsalarında bitcoin fiyatı 34.690 türk lirasıyken koinal 36.038 türk lirası ile size bitcoin satıyor. her hangi bir cüzdan vs sağlamıyor tamamen ucuz yollu bir girişim kısacası.

arkadaşa sorum şu; ben senden 1 btc alırsam 36 bin türk lirası vererek senin bu rakam üzerinden %18 kdv ödemen gerekmiyor mu? bunu fatura ediyor musun bana? etmiyorsun. peki yarın bir gün seni şikayet edip incelemeye alırlarsa o kredi kartı ile çekilen tutarların karşılığını ne göstereceksin ?

tanım: 1.400 tl daha pahalıya bitcoin satmaya çalışan bir web sitesi.
  • hafta sonu bu siteden ltc alimi yaptim. genelde koinim'den aliyordum. koinal'da ltc fiyati koinim fiyatina yakindi. o an almam gerekiyordu ve alabildim. koinim ile 2 gun kadar beklemem gerekecekti.

montini btc fiyatina deginmis fakat diger koinler daha uygun gorunuyor. 36.000 tl'lik koin alimi yapmadigimdan da farki onemsemiyorum. benim icin onemli olan istedigim zaman alabilmek.