• bulaşmamış olan varsa yol yakınken vazgeçsin hiç bulaşmasınlar. koin stake kampanyası için bir miktar para aktarmıştım. ihtiyacım oldu çekmek istedim ancak 2-3 aydır satışları durdurmuşlar. yani sen elindeki koinleri satmak istesen bile satamıyorsun. paranı çekmene izin vermiyorlar. aslında dolandırıldık ama millet işkillenmesin diye bu şekilde bir yol izliyorlar. şöyle düşünün bankada çok paranız var ama banka o parayı çekmenize izin vermiyor.

telegram kanallarında kendileri aleyhinde yorum yapan veyahut paramıza ne oldu, nasıl çekeceğiz diye bilgi almak isteyen herkesi banlıyorlar.
  • kendi coinleri olan "koin"i yatırdığınız dolar miktarına bağlı, airdrop olarak dağıtan japon menşeili borsa. yaklaşık 100 dolarlık yatırımım elime 200 dolar olarak geçecek 3 ay sonunda. şu ana kadar 40 dolarını çektim. herhangi bir sıkıntı yaşamadım. türkiye'ye yatırım yapmışlar göz atmak lazım.

edit: mesaj yoluyla bir yazar hatırlattı bu entryimi çaylakken girmiştim. 3 4 haftadır koin alımı düşük durumda. buna göre yatırım yapmanızı öneririm sırf bu coine girecekseniz
  • - uzmancoin de reklam çıkıp site yapmayı unutmuş,
    - üye olmak isterken hata veren,
    - çoğu sayfası coming soon olan,
    - hakkında sayfası bile bulunmayan,
    - supportunda içerik olmayıp yalandan bir sözleşmesi olan
    ve bunun gibi bir çok sorunu olup, henüz düzgün bir yanını bulamadığım sözde global kripto para borsası...

hayır bunlar bizi mal yerine koymaktan zevk mi alıyorlar. yok mu düzgün bir sistem ile bize hakkımız olan hizmeti verecek bir borsa...

hazır değilsen reklam yapma arkadaş hazır olunca çık insanların önüne ki en azından niyetiniz bu kadar belli olmasın...
  • reklamı erken yaptıkları bariz. kayıt olduk bakalım.
  • kripto borsalar konusunda ülkenin makus talihi bugünde değişmedi. tamam zor iş anladık ama yarım yamalak iş ile de piyasaya çıkmayın arkadaş..
  • süreci iyi yönetememiş japonya menşeili türkiye'de faaliyet gösteren kripto para borsası.
  • koineks ile isim benzerliğinden dolayı kafa karışıklığına yol açabilir. gerçi koineks isim değiştirip thodex oldu ama uzun süredir girmeyenler için yanıltıcı olabilir. dikkat etmekte fayda var.
  • kurgu karakter, sadece filmde geçiyor. kurgu da biraz olsun farkındalık yarattıysa ne ala.
hesabın var mı? giriş yap