şükela:  tümü | bugün
 • bitcoin alım sitesi.
  yeni açılmış, güvenilirliği ispatlanmış değil. iyice çoğaldılar.
 • yeni bir koin sitesi hayırlı uğurlu olsun.

  güvenilir mi bilmem ama işbankası olmasına sevindim. havale yapılır en azından.
 • yeni açılan bitcoin borsası. benim için yanıltıcı bir deneyim oldu. siteye girince anasayfada altcoinlerden bazılarının fiyat tablosunu görünce bu altcoinlerin de alınıp satılabileceğini düşünerek üye oldum ancak sadece bitcoin var. bir türk borsası da şöyle kapsamlı farklı altcoinleri destekleyen bir sisteme geçsin artık. millet aldı başını yürüyor onlarca altcoinle, biz hala 5 tane altcoin içeren bir borsaya sahip değiliz.
  bu arada firmanın ticaret sicilden bilgilerine baktım, sermayesi 50.000 tl gözüküyor. sermayesi 50.000 olan firmanın neyine güvenip de ben yüklü miktarda para yatıracam. türk borsalarının yaygınlaşması güzel bir şey ama biraz vizyon ve misyon ekleseler, gelecek bazlı, altyapı problemi yaşatmayacak, sistemli ve geniş portföyler üzerinde çalışsalar daha güzel olacak. örneğin bir ay önce herkes iota almaya çalışıyordu, geçen haftalarda ripple. e şimdi bir türk borsası altcoinleri koysa ne olacak, millet anladığı dilde girip tak tak alacak, borsa büyüyecek. belli ki bundan sonra farklı farklı altcoinlerin adını duyacağız. umarım bu yeni borsa bu yazılanlara kulak asar da daha kapsamlı ve kurumsal bir kimlikle türkiye'de güzel bir hizmet verir.
 • etheryum, ripple ve bitcoin desteği var şuanda.
 • instagram hikaye reklamlarinda karşıma çıkıyor surekli ama reklam verenin profilinin site ile alakasi yok profil adinda sacma sapan bi isim yazıyor. siteye girmek icin yukari kaydırıyorum bu seferde alakasiz bi alan adi uzerinden yönlendiriyor. yani guven vermemek için elinden geleni yapıyor.
 • kendimi feda ederek denemek için 25 ripple yolladığım site. 6 saattir geçmedi. destekten de cevap vs yok. ya pazarları dükkan kapalı yada scam.

  halen geçmedi hesabıma zaten tag adresi istemeden sadece şu adrese yollayın. gönderdiğiniz adresi belirtin diyor. gerisini manuel halledecekler herhalde dedim. ama görülen o ki bir cacık olmaz bu siteden.