şükela:  tümü | bugün
  • izmir'de karşıyakadaki şemikler kavşağından girdikten 30 metre sonra sağda yeralan kokoreççi. arabada başladığı serüvenine dükkanda devam ediyor. egedeki diğer kokoreççiler gibi şişte odun ateşi üzerinde dönerek pişen kokoreç, servis edileceği zaman halka şeklinde ekmeğin üzerine alınıp parçalanıyor, baharat dışında ilave bir lezzet kullanılmıyor. dışı çıtır içi sulu biraz yağlı bu kokoreç yedikten sonra ikinciyi de yeme isteği doğurduğundan gerçekten aç olmakta büyük fayda var. baki usta, kokoreçin üzerine odun ateşinde demlenen çayından da ikram etmeyi ihmal etmiyor.

6221 sk. no8/2 şemikler karşıyaka izmir
    232 330 59 18
    http://kokoreccibaki.com/
  • bostanlı şubesiyle gece gece kendinden geçmiş bünyelere hızır gibi yetişen mekan.
  • vakumlu olaraktan satışa başlamışlar sanırsam. deneyip yorumları yazarım.

https://www.instagram.com/…ken-by=kokoreccibakiusta

not: fiyatlar tam teker (30 dilim) 350 tl.

20 dilim 250 tl.

10 dilim 150 tl.
  • aynı baki ustadan bahsediyorsak ,izmir şemiklerde küçücük bir dükkân icerisinde -gerçekten küçücük- mükemmel kokoreç yapardı..
    akşam erken saatlerde kapatırdı dükkânı biraneden çıkıp gelenler aileleri huzursuz etmesin diye.. nam-ı duyuldukça lüks araçlar gelip sıraya girmeye başladı, sonra büyüttü dükkanı..
    lezizdir kokoreçi, vakumlu nasıl olur bilemeyeceğim ama hala aynı yerindeyse , yolu düşen tereddüt etmeden sipariş versin derim ben..
    ızmir'e gitsekte yesek..
  • abartısız söyliyim belki hafta da en az 2-3 defa çeyrek götürdüğüm kokoreççidir. yediğim en temiz ve en lezzetli kokoreçti. ahan daha bu öğlen yedim bi çeyrek. bostanlı'da balıkçı parkının oradaki şubesinin müdavimiyiz.
  • kokoreci yeterince pişirmeden lastik gibi tatsız tuzsuz servis eden mekan. 10 üzerinden 6 eder en fazla.
  • daha önce çok kez yedim kokoreçleri güzeldi. özellikle ilk şubelerinde baya güzeldi. fakat bostanlı şubesine gittiğimde tahminimce dünden kalan (dışı kurumuş içi gevşemiş) kokoreçi yarım ekmek + ayran 22 tliye satmış kokoreççi. kokoreç hayatımda yediğim net en kötü kokoreçti. zam zaten komik olmuş. yarım ekmek kokoreç için zaten 22 tl uçuk bir rakam. burası istanbul değil izmir. sen 22 tl'ye kokoreç satıyorsan beklemiş kokoreçi müşteriye veremezsin. instagramda kokoreç şov yapmakla kokoreç yapmak ayrı şeyler.
  • kokoreççi asım varken baki'ye giden enayidir